تور ایروان

چرا تور ایروان؟

ایروان کلان‌ شهر و پایتخت سرزمین ارمنستان است که در دامنه‌ی کوه‌ آرارات و کرانه‌ی رود هزاردان واقع شده است. این سرزمین سبز یکی از شهرهای گردشگری حداقل در میان مسافران ایرانی می‌باشد. مسافران تور ایروان به قصد دیدن جاذبه‌های گردشگری این منطقه به این شهر سفر می‌کنند نیاز به ویزا ندارند. حتی بعضی از مسافران تور ایروان می‌توانند با استفاده از تور زمینی ایروان به این شهر سفر کنند و علاوه‌بر دیدن جاذبه‌های گردشگری ایروان از مسیر سبز و چشم‌نواز این منطقه لذت ببرند. مسافرانی که قصد سفر با تور ایروان را دارند در فصل بهار و تابستان که هوای ارمنستان و ایروان بسیار مناسب و مساعد است، سفر کنند. تا با سردی کشور ارمنستان برخورد نداشته باشند.

معرفی جاذبه‌های گردشگری ایروان

ایروان، پایتخت ارمنستان جاذبه‌های گردشگری بسیاری دارد. به همین دلیل برای تماشای این جاذبه‌های گردشگری زیبا باید وقت کافی داشته باشید به همین دلیل در ادامه‌ی این مطلب به معرفی بهترین جاذبه‌های گردشگری ایروان می‌پردازیم:

میدان جمهوری ایروان

میدان جمهوری ایروان یکی از مکان‌های تاریخی ایروان است و با عنوان نماد کشور ارمنستان نیز شناخته شده است. مسافران تور ایروان اگر در شب تصمیم به قدم زدن در میدان جمهوری را گرفتند می‌توانند به تماشا رقص نور این میدان زیبا بپردازند.

خانه اپرا ایروان

خانه اپرا یکی از زیباترین بناهای ایروان است که ورودی نخست آن از سمت میدان آزادی به تالار اپرا و باله اختصاص داشته و ورودی دوم آن متعلق به تالار کنسرت خاچاطوریان است. این جاذبه گردشگری ایروان شاید بی‌نظیرترین بنای این شهر محسوب می‌شود که باید حتما از آن دیدن کنند.

آبشار، پارک مجسمه و موزه هنر کافسچیان ایروان

پارک مجسمه فضای سبز کوچکی است که در بخش شمالی خانه اپرا قرار دارد مطمئن هستم با دیدن عکس این پارک زیبا دوست دارند هر چه زودتر با تور ایروان سفر کنند. مسافران تور ایروان در این پارک شاهد مجسمه‌هایی از هنرمندان مشهور جهان مانند بوترو (Botero) خواهند بود. البته این پارک بخشی از موزه هنری کافسچیان است که در آن آبشارها، فواره‌ها، مجسمه‌های سبز و… در معرض دید عموم قرار دارند.

مسافران تور ایروان بعد دیدن این چند جاذبه گردشگری به دیدن ماتناداران، مسجد کبود، ایستگاه راه آهن، پارک و بنای یادبود پیروزی بروند و از گردش در ایروان لذت ببرند.

همراه اول