تور قشم

چرا تور قشم؟

قشم بزرگ‌ترین جزیره در آب‌های خلیج فارس است که مسافران زیادی از تمام شهرهای ایران این جزریره‌ی زیبا را برای گردش و تفریح انتخاب می‌کنند. خرید تور قشم در هر فصلی از سال هیجان‌انگیز است. قایق‌سواری در ساحل زیبای قشم و استفاده از تفریحات آبی در این جزیره زیبا، می‌تواند یکی از لذت‌بخش‌ترین سفرهای شما باشد. اما اگر دوست دارید که در بهترین زمان ممکن به سفر تور قشم بروید، بهتر است در ماه‌های مهر تا اردیبهشت اقدام به خرید تور قشم کنید. جزیره قشم تعداد بیشماری جاذبه‌گردشگری دارد که برای تماشای این جاذبه‌های طبیعی و گردشگری زمان کم میاورید و ناچار خواهید شد دوباره به جزیره قشم سفر کنید و از مابقی جاذبه‌های گردشگری قشم دیدن کنید.

معرفی جاذبه‌های گردشگری قشم

جزیره زیبا قشم هم همانند جزیره کیش جاذبه‌های گردشگری بسیاری دارد که زیباترین آن‌ها دیدن از سواحل این جزیره، مخصوصا در هنگام غروب خورشید است. اگر دوست‌ داشته باشید، می‌توانید از تفریحات آبی جزیره قشم مثل جت‌اسکی، قایق‌سواری و … استفاده کنید.

دره ستارگان قشم

به یاد داشته باشید که بیشتر جاذبه‌های گردشگری قشم دیدنی‌های طبیعی هستند، مانند دره ستارگان. دره ستارگان متشکل از چندین صخره بزرگ و زیبا است. شما در این دره می‌توانید آسمان شب را بر روی زمین ببینید و ستارگان را در مشت خود نگه‌دارید. اگر مشتاق به دیدن این دره بینظیر هستید با شاتل‌هایی که مخصوص مسافران تور قشم هستند، سفر کنید و به آن‌ها تنها بگویید دره ستاره‌ها. فراموش نکنید که از شاتلی استفاده کنید که خورشید غروب کرده باشد و ستارگان در حال چشمک زدن به شما باشند.

جنگل حرا قشم

یکی‌دیگر از جاذبه‌های گردشگری قشم، جنگل‌های حرا هستند. جنگلی با درختان خاص که با جزر ومد آب از دید مسافران تور قشم پنهان و پدیدار می‌شوند.

جزیره هنگام

اگر عاشق دلفین‌ها هستید حتما به جزیره هنگام بروید. برای بازدید از جزیره هنگام به سمت اسکله شیب دراز یا کندالو جزیره قشم بروید. اگه دوست دارید حتماً دلفین‌ها را ببینید، پیشنهاد می‌کنیم که ماه‌های خنک سال و حداکثر تا ساعت ۱۰ صبح خودتون رو به اسکله شیب دراز برسانید تا دست خالی از جزیره هنگام نروید. درآخر هم برای مسافران تور قشم آرزو می‌کنیم از همه‌ی جاذبه‌های گردشگری قشم دیدن کنند و سفر خوبی را تجربه کرده باشند.

همراه اول