جزیره مانیتولین، قلب و روح دریاچه‌های Great Lakes کانادا

کانادا سرزمینی در غرب از پرطرفدارترین کشورهای جهان است که هرساله به متقاضیان مهاجرت به این کشور افزوده می‌شود. اگر شما تمایل دارید که به این کشور زیبا سفر کنید و چند روزی در شهرهای زیبا و پیشرفته آن سپری کنید، می‌توانید با یک تماس با ساحل شنی ویزای کانادای خود را دریافت کنید. کادر مجرب ساحل شنی شما را در تمام مراحل اخذ ویزای توریستی کانادا، از تکمیل مدارک تا دریافت وقت سفارت کانادا کمک خواهند کرد تا بدون هیچ مشکلی ویزای خود را بگیرید و راهی کانادا شوید. کانادا علاوه‌بر آنکه یک کشور پیشرفته در جهان است تعداد بسیار زیادی جاذبه‌های گردشگری دارد که هر کدام از آن‌ها در جایگاه خود منحصر به فرد و معروف هستند. در ادامه با این مطلب ساحل شنی همراه باشید تا با یکی از جاذبه‌های گردشگری زیبای کانادا آشنا شوید.

جزیره‌ی زیبای مانیتولین با چشم‌انداز منحصر به فردش، محل زندگی مردمان بومی و افسانه‌ها است که با تاریخ اروپا ورق خورده است و به شما مسافران کانادا تجربه تعطیلاتی فراموش نشدنی را ارائه می‌دهد. با طلوع زیبای خورشید در جزیره مانیتولین بیدار شوید و صبحانه خود را در کنار دریاچه‌های زیبا و کریستالی این جزیره میل کنید و از تماشای ساحل بی‌انتهای جزیره لذت ببرید. جزیره‌ی مانیتولین، یکی از مقاصد برتر چهار فصل در انتاریوی شمالی است و برای علاقمندان به طبیعت و فضای باز مناسب است تا از هیاهوی شهر دور باشند.

جزیره‌ی مانیتولین، جزیره‌ای با وسعت ۲۷۶۶ کیلومتر مربع در دریاچه‌ی هورون در استان کانادایی انتاریو قرار گرفته است که از خیلی جهات منحصر به فرد است: جزیره مانیتولین به عنوان بزرگترین جزیره آب شیرین در جهان محسوب می‌شود. همچنین این جزیره به اندازه کافی بزرگ است و بیش از صد دریاچه درون آن قرار گرفته است. در میان بسیاری از این دریاچه‌ها جزیره‌های کوچکی وجود دارند که هر کداماز زیباترین جاذبه‌های گردشگری کانادا هستند. اگر شما رویای تعطیلاتی در فضای باز در شمال غربی انتاریو را در سر دارید، این جزیره می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شما باشد و شما می‌توانید به جستجو و گردش در کوه‌های لاکلوچ بپردازید و از سفرتان با تور کانادا لدت ببرید.

همراه اول