آخرین اخبار بین‌الملل
۱۶۹۶۸۵۴۶۷
مقام یمنی :

متجاوزان به شدت نیازمند تمدید آتش بس هستند

 دبیر شورای عالی سیاسی یمن خاطر نشان کرد متجاوزان به یمن در شرایط کنونی به خاطر بسیاری از تحولات، به شدت نیازمند تمدید آتش بس هستند.
۱۶۹۶۸۴۲۸۳
سروش گزارش می دهد:

تکرار ادعای رژیم صهیونیستی درباره برنامه صلح آمیز هسته‌ای ایران

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در راستای تقلای این رژیم برای سیاه نمایی درباره برنامه صلح آمیز هسته ای ایران، بار دیگر ادعای واهی تلاش ایران برای سلاح هسته ای را تکرار کرد.
۱۶۹۶۸۳۷۹۸
سروش گزارش می دهد:

نیروهای اوکراین از کارخانه فولاد ماریوپل خارج شدند

ستاد کل نیروهای مسلح اوکراین بامداد سه‌شنبه در بیانیه‌ای تأیید کرد، نیروهای نظامی این کشور که در کارخانه فولاد آزوفستال در ماریوپل مستقر بودند، پس از ۸۲ روز مقاومت از این کارخانه خارج شده‌اند.
۱۶۹۶۷۹۷۳۹
سروش گزارش می دهد:

انفجار مهیب در جنوب یمن/ فرمانده عملیات مشترک در عدن جان سالم به در برد

منابع خبری از وقوع انفجار مهیب در استان عدن واقع در جنوب یمن با هدف ترور یکی از فرماندهان مزدور وابسته به دولت مستعفی خبر دادند.
۱۶۹۶۷۸۸۴۶
سروش گزارش می دهد:

حمله انتحاری در پاکستان ۶ کشته برجای گذاشت

ارتش پاکستان اعلام کرد حمله انتحاری در منطقه قبیله‌ای «وزیرستان شمالی» در شمال غرب این کشور جان ۳ نظامی و ۳ کودک را گرفت.
۱۶۹۶۷۸۴۴۵
سروش گزارش می دهد:

آغاز رای‌گیری انتخابات پارلمانی لبنان

انتخابات پارلمانی لبنان آمروز (یک شنبه) با گشوده شدن صندوق‌های رای در این کشور آغاز شد؛ این اولین انتخابات لبنان پس از اعتراض‌های مردمی در اکتبر ۲۰۱۹ می باشد.
۱۶۹۶۷۵۹۷۶
سروش گزارش می دهد:

هشدار شدید حماس به رژیم صهیونیستی در صورت حمله زمینی به غزه

گردان‌های «عزالدین القسام» شاخه نظامی حماس با انتشار ویدئویی به رژیم صهیونیستی درباره هرگونه عملیات زمینی در باریکه غزه هشدار داد و اعلام کرد که سرنوشت شما مرگ است، اگر پا به غزه بگذارید.
۱۶۹۶۷۵۲۳۶
پولیتیکو:

رزرو مکرر بلیط بازگشت از ایران به بازداشت مورا منجر شد

یک تارنمای خبری به نقل از محافل دیپلماتیک اروپایی گمانه زنی کرد که تغییر مکرر بلیط بازگشت به اروپا به بازداشت انریکه مورا و همراهانش در آلمان منجر شده باشد.
۶۲۲۶۱۵۳۱
سروش گزارش می دهد:

مک‌فارلین درگذشت

مشاور امنیت ملی آمریکا در دوران ریاست‌جمهوری رونالد ریگان درگذشت.
۱۶۹۶۷۰۷۷۲
نایب رئیس دفتر سیاسی حماس:

دشمن صهیونیستی باید بخاطر قتل ابوعاقله محاکمه شود

نایب رئیس دفتر سیاسی حماس ضمن تسلیت شهادت شیرین ابوعاقله خبرنگار فلسطینی به ضرب گلوله اشغالگران صهیونیست، خواستار بازخواست و محاکمه مسئولان این رژیم به خاطر این جنایت شد.
ایران در جهان
تبلیغات