شهربازی لارند کانادا

اگر برای سفر به کشور زیبای کانادا می‌خواهید در تور کانادا ثبت نام کنید، تهیه ویزای توریستی کانادا یکی از ملزومات سفر به شمار می‌رود. که البته مراحل بسیاری دارد که گاهی مسافران تور کانادا را گیج می‌کند به همین دلیل پیشنهاد می‌دهیم برای تکمیل مدارک ویزای کانادا ار کادر مجرب ساحل شنی کمک بخواهید تا هر چه سریع‌تر ویزای توریستی کانادای خود را دریافت کنید.

شهر مونترال با جاذبه‌های متعدد یکی از اصلی‌ترین نقاط بازدید برای مسافران و گردشگران تور کانادا است. اگر در سفر به مونترال به هیجان نیاز داشتید حتماً سری به شهربازی لارند (La Ronde) بزنید و هیجان لدت ببرید. این پارک با ۱۴۶ هکتار مساحت و وسایل بازی متنوع یکی از هیجان‌انگیزترین دیدنی‌های کانادا و از بزرگترین مراکز تفریحی این کشور محسوب می‌شود. در این شهربازی می‌توانید ساعت‌ها وقت بگذرانید و به تفریح بپردازید. افراد با سنین و سلیقه‌های مختلف می‌توانند لحظات لذت‌بخشی را در این پارک سپری کنند. از هیجان‌انگیزترین وسایل بازی مثل رولر کاستر و ترن هوایی گرفته تا امکان قایق‌سواری روی دریاچه، برای سلیقه‌های مختلف فراهم است.

کودکان در این پارک در بخشی جداگانه و فضایی امن مشغول بازی می‌شوند. معمولاً در این شهربازی برای کودکان نمایش عروسکی اجرا می‌شود. کودکان عاشق نمایش عروسکی هستند و صندلی تماشاگران آن همیشه پر از مسافران تور کانادا است. این شهربازی هر سال از ماه مه تا اکتبر باز است و در سایر ماه‌ها به دلیل سردی هوا تنها در روزهای آخر هفته می‌توانید به این پارک بروید. برای ورود به این شهربازی باید بلیط تهیه کنید. قیمت هر بلیط عادی آن برابر ۶۷ دلار برای یک بار ورود است؛ اما پیشنهاد می‌شود با پرداخت ۱۶۳ دلار یک بلیط سالانه با تعداد ورود نامحدود تهیه کنید البته اگر ویزای مولتی کانادا را دارید. جالب است بدانید در ماه سپتامبر این بلیط سالانه را با تخفیف‌های استثنایی نیز می‌توانید بخرید. برای تهیه غذا نیز بلیط‌های مشابهی باید تهیه کنید. با بلیط‌های سالانه می‌توانید به تعداد نامحدود (البته فقط غذاهای مشخص‌شده) در این شهربازی غذا و نوشیدنی بگیرید. بزرگترین و برجسته‌ترین فستیوال آتش‌بازی کانادا در این مکان برگزار می‌شود که بازدیدکنندگان بسیاری برای دیدن آن به شهربازی لارند می‌آیند. همچنین در ماه اکتبر جشن هالووین به بهتین نحو در این پارک برگزار می‌شود که فضایی هیجان‌انگیزی برای مردم فراهم می‌کند. خوب است بدانید که پارکینگ این شهربازی رایگان است. اگر قصد سفر به مونترال و بازدید از جاذبه‌‌های گردشگری کانادا را دارید با ساحل شنی تماس بگیرید و تهیه ویزای توریستی کانادا، رزرو تور کانادا، هتل و پرواز خود را به کارشناسان حرفه‌ای ما بسپارید.

همراه اول