منطقه تاریخی کبک قدیم

کبک قدیم

منطقه تاریخی کبک قدیم یا شهر قدیم، بخشی از شهر کبک است که حالا به یکی از مشهورترین جاذبه‌های گردشگری کبک شهرت یافته است. این شهر زیبا و قدمی که به ثبت یونسکو هم رسیده از دو بخش بالا شهر و پایین شهر متشکل شده است. شما مسافران تور کانادا به مقصد کبک در این جاذبه گردشگری زیبا به زمان‌های گذشته می‌روید. وجود قلعه‌ها و ساختمان‌های قدیمی در این منطقه زیبا نشان از سبک معماری خاص و اروپایی است که حیرت تمام گردشگران و مسافران تور کانادا را برمی‌انگیزد. منطقه تاریخی کبک قدیم را با نام اروپا قدیم در خاک کانادا هم می‌نامند.

در چه زمانی به کبک کانادا سفر کنیم؟

اگر علاقمند به کارناوال‌های زمستانی هستید در ماه فوریه به این شهر زیبا سفر کنید. تفریحات و ورزش‌های زمستانی همراه با سرگرمی‌های دیگرموجب سفری خاطره‌انگیز برای شما می‌شود. اما اگر از سرما فراری هستید و دوست دارید در فصل گرم سال به منطقه قدیم کبک سفر کنید و از آن دیدن کنید، بهترین زمان سفر در ماه جولای است که هوا گرم و مساعد برای تور کانادا به مقصد کبک است.

چطور به کبک قدیم کانادا برویم؟

منطقه کبک قدیم امروزه بخشی از شهر کبک به حساب می‌آید و در سفر به کبک به راحتی می‌توانید خود را به این منطقه برسانید. کبک از طریق فرودگاه بین المللی و خط ریلی به سایر کشورها و شهرها مرتبط است پس اگر در شهرهای دیگر کانادا اقامت دارید نگران نباشید می‌توانید خود را با یک پرواز داخلی به کبک برسانید. وقتی به کبک قدیم می‌رسید باید خود را برای یک پیاده‌روی جانانه آماده کنید. خیابان‌های قدیمی معمولا سنگفرش هستند و بسیار باریک، به همین دلیل در خیابان‌ها با جماعت زیادی روبرو می‌شوید که در حال پیاده‌روی و تماشای منطقه هستند. البته در پارک دشت آبراهام هم می‌توانید با دوچرخه به گشت و گذار در این منطقه چشم‌نواز بپردازید و در زمستان‌ها هم کمی اسکی کنید و از سفرتان با تور کانادا لذت ببرید.

سفر به کانادا و کبک قدیم

شما برای سفر به دومین سرزمین پهناور دنیا نیاز به ویزای کانادا دارید. اگر هنوز اقدام به اخذ روادید توریستی کانادا نکردید پیشنهاد می‌کنیم در اولین فرصت این تجربه شگفت‌انگیز را امتحان کنید.

همراه اول