موزه حقوق بشر کانادا

کانادا یکی از کشورهای پیشرفته است که تعداد بسیار از هموطنان عزیز کشورمان و خانواده‌های کشورهای دیگر تمایل دارند که به کانادا مهاجرت کنند و با دریافت ویزای کانادا بتوانند اقامت دائم برای کانادا را به دست بیاورند. البته کانادا به دلیل داشتن جاذبه‌های گردشگری و طبیعی بسیار زیبا یکی از معروف‌ترین کشورهای جهان برای گردش و تفریح است به همین دلیل ساحل شنی با چندین سال سابقه در اخذ ویزای توریستی کانادا این امکان را برای مسافران تور کانادا فراهم کرده تا بتوانند از نزدیک جاذبه‌های گردشگری کانادا را ببینند و لحظات خوشی را در یکی از زیباترین کشورهای جهان تجربه کنند. با ساحل شنی همراه باشید تا یکی از جاذبه‌های گردشگری کانادا را به شما عزیزان معرفی کنیم.

موزه حقوق بشر کانادا یکی از معروف‌ترین جاذبه‌های گردشگری کانادا

جدیدترین جاذبه شهر وینیپگ، که توجه ساکنین کانادا و کل مردم کشورهای جهان را به خود جلب کرده است، موزه کانادایی حقوق بشر می‌باشد. این موزه که در نزدیکی فورکس کانادا واقع شده است در سال ۲۰۱۴ افتتاح شد، و معمار این بنای باشکوه شخصی به نام آنتوان پری داک است. طرح وی برنده مسابقات بین المللی شد و حالا این طرح جزئی از معماری‌های فوق‌العاده جهان است.

معماری موزه حقوق بشر کانادا دارای یک طراحی منحصر به فرد است که در تمام جهان زبان زد است و نمای آن بسیار چشم‌نواز و دیدنی می‌باشد. در طراحی بنای این موزه از هندسه و معماری گرفته تا رنگ‌های به کار برده در آن از مناظر زیبا و چشم‌گیر کانادا الهام گرفته شده است. همچنین مفهوم پشت موزه نیز تک و خاص بوده، بطوری که حتی در زمان تصمیم‌گیری برای آن این موضوع به موردی بحث برانگیز تبدیل شده بود. موزه حقوق بشر کانادا مجموعه‌ای از داستان‌های شخصی را به تصویر می‌کشد، دیدگاه‌های مختلفی را به نمایش می‌گذارد و بر طیفی از موضوعات تمرکز می‌کند. موزه حقوق بشر کانادا یکی از معروف‌ترین و مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری کانادا محسوب می‌شود که باید در سفر تور کانادا از آن دیدن کرد.

همراه اول