پروپوزال رایگان سئو جهت آنالیز سایت شما و رقبا

اگر یک وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی دارید که ارتقا رتبه، بازدید و افزایش فروش آنلاین برای شما اهمیت دارد، می‌توانید به راحتی با مراجعه به وبسایت سئوبهینه، مجموعه تخصصی سئو و بهینه‌سازی وب‌سایت، یک پروپوزال رایگان و آنالیز وب‌سایت خود را دریافت کنید. اطلاعات کاملی از ایرادات و نقاط ضعف، وضعیت رتبه وب‌سایت به ازای کلمات کلیدی مهم، تحلیل وب‌سایت‌های رقیب و نکاتی برای بهبود رتبه و ارتقای وب‌سایت در گوگل در پروپوزال ذکر می‌شود که به کمک آن می‌توانید با پیشی‌گرفتن از رقبا در نتایج موتورهای جستجو، سهم بیشتری از بازار و مشتریان کسب‌کرده و درآمد اینترنتی خود را به حد قابل‌قبولی بالا ببرید.

برای ورود به وب‌سایت سئوبهینه می‌توانید نام سئوبهینه را در گوگل جستجو کنید یا از طریق آدرس seobehine.ir با ورود به صفحه اصلی وب‌سایت، از قسمت دریافت پروپوزال سئو، آدرس وب‌سایت خود را ثبت نمایید. در کمتر از ۲۴ ساعت پروپوزال از طریق ایمیل یا واتساپ برای شما ارسال خواهد شد. هم‌چنین از ویدئوها و مقالات آموزشی ارائه‌شده در این وب‌سایت استفاده کنید و اطلاعات تخصصی خود در مورد بهینه‌سازی وب‌سایت، موتورهای جستجو، بازاریابی اینترنتی و شبکه‌های اجتماعی را افزایش دهید. برای سفارش پروپوزال فرم درخواست پروپوزال سئو را تکمیل نمایید.

پروپوزال رایگان سئو

پروپوزال سئو شامل چه مواردی است؟

پروپوزال سئو، محتوایی کامل‌تر از یک گزارش معمولی دارد و بسیار تخصصی‌تر از خروجی ابزارهای آنالیز وب‌سایت است. می‌توانید از ۵۰ ابزار رایگان آنالیز سایت برای بررسی وب‌سایت خود و رقبا استفاده کنید و نتیجه را با گزارش ارسالی در پروپوزال مقایسه کنید. در پروپوزال ضمن بیان ایرادات، روش‌هایی برای بهبود شرایط ذکر می‌شود که خودتان می‌توانید با اجرای گام‌به‌گام مراحل آن‌ها را رفع کنید. هم‌چنین در این گزارش هزینه و زمان سئو سایت ذکر می‌شود تا در صورتی‌که مایل باشید، یک شرکت معتبر طراحی و بهینه‌سازی وب‌سایت با شرایط اعلام شده، فرآیند سئو را انجام دهد. هریک از بخش‌های پروپوزال را بطور دقیق‌تر توضیح می‌دهیم:

بررسی ایرادات وب‌سایت

در پروپوزال وضعیت وب‌سایت از نظر سرعت، عملکرد و رتبه وب‌سایت در گوگل چک می‌شود. بررسی وضعیت فنی، سئو داخلی و سئو خارجی، تعداد و کیفیت بک‌لینک‌ها، نحوه مشاهده وب‌سایت در موتورهای جستجو، متاتگ‌های صفحات، بررسی کیفیت محتوای وب‌سایت، تست وب‌سایت از نظر الگوریتم‌های گوگل و بسیاری از اطلاعات دیگر مورد تجزیه تحلیل قرار می‌گیرد و در گزارش ذکر می‌شود.

تحلیل وب‌سایت رقبا

یکی از هیجان‌انگیزترین بخش‌های پروپوزال، تحلیل رقبای شماست. سایت‌هایی در حوزه کسب‌وکار شما که در رتبه‌های برتر صفحه اول قرار گرفته‌اند شناسایی می‌شوند. بسیاری از رقبای خود را می‌شناسید و نقاط قوت وب‌سایت آن‌ها را متوجه می‌شوید. اقداماتی که انجام داده‌اند تا به صفحه اول گوگل برسند را برای شما تشریح می‌کنیم. هرچقدر اطلاعات بیشتری از رقبا داشته باشید، در رقابت با آن‌ها موفق‌تر خواهید بود و تکنیک‌هایی که موجب موفقیت آن‌ها شده را استفاده می‌کنید و از خطاها و اشتباهات آن‌ها درس می‌گیرید و به همین دلیل نسبت به آن‌ها در زمان کمتری به صفحه اول گوگل خواهید رسید. 

بررسی کلمات کلیدی

مهم‌ترین کلمات کلیدی که می‌تواند مشتریان شما را افزایش دهد استخراج و در پروپوزال ذکر می‌شوند. کلمات کلیدی همان عباراتی هستند که توسط کاربران برای یافتن خدمات یا محصولات مدنظرشان در گوگل جستجو می‌شوند. هر چقدر که بتوانید به ازای کلمات کلیدی بیشتری در صفحه اول گوگل قرار بگیرید، مشتری بیشتری بدست می‌آورید و درآمد اینترنتی شما افزایش خواهد یافت. باید ابتدا سعی کنید کلماتی که رقابت کمتری دارند را با تولید محتوا هدف قرار دهید و پس از این‌که اعتماد گوگل به وب‌سایت شما افزایش یافت، برای عبارات سنگین‌تر و با درجه سختی بیشتر محتوا تولید کنید و هدف سئو را ارتقا رتبه به ازای عبارات با رقابت بیشتر قرار دهید. 

پیشنهادات بهبود رتبه سایت

در ادامه با بررسی‌های تخصصی، پیشنهاداتی برای بهبود شرایط وب‌سایت ارائه می‌شود. مثلاً اگر ایرادات فنی در قالب وب‌سایت وجود داشته باشد، نحوه رفع این مشکلات و اقداماتی که برای بهبود سئو تکنیکال باید انجام دهید بیان می‌شود. در صورتی‌که مایل باشید می‌توانید برای درک بهتر این موارد، از سئوبهینه بخواهید مقالات مکتوب بیشتری را به شما معرفی کند تا در حین اجرای بهینه‌سازی با هیچ مشکلی مواجه نشوید.

زمان و هزینه بهینه‌سازی سایت

یکی دیگر از موارد مهمی که در پروپوزال ذکر می‌شود، زمان و هزینه اجرای پروژه است. برخی از مدیران سایت‌ها به دلیل مشغله‌ای که دارند، تمایل دارند که سئو وب‌سایت خود را برون‌سپاری کنند. به همین دلیل حتماً باید در یک پروپوزال، هزینه و زمان ذکر شود تا مالک وب‌سایت بتواند در مورد این قضیه تصمیم‌گیری کند. علاوه بر هزینه و زمان انجام بهینه‌سازی، چشم‌انداز و اهداف نیز ذکر می‌شود. اطلاعاتی در مورد نتایجی که در آینده به دنبال سئو کسب خواهد شد و میزان افزایش بازدید و تعداد کاربران اهمیت زیادی برای مدیران وب‌سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی دارد که باید در گزارش بصورت کاملاً واقع بینانه درج شود.

همراه اول