کد خبر:2322
پ
۶۷۳۸cc69-95db-4752-8dcb-d4723c0f436d

کریستین بیل و باز هم تغییر وزن شدید

هنرپیشه مشهور انگلیسی بازهم هشدار پزشکان را جدی نگرفت و این بار برای دیگ چنی جان خود را به خطر انداخت.

هنرپیشه مشهور انگلیسی بازهم هشدار پزشکان را جدی نگرفت و این بار برای دیگ چنی جان خود را به خطر انداخت.

 

به گزارش سروش، آدام مک‌کی کارگردان مشهور هالیوود قصد دارد برای فیلم جدید خود از کریستین بیل در نقش دیک چنی استفاده کند. در فیلم جدید آدام مک‌کی که هنوز عنوانی برایش انتخاب نشده، علاوه بر کریستین بیل قرار است استیو کارل و ایمی آدامز نیز  حضور داشته باشند.

 

مک‌کی پس از موفقیت فیلم «کمبود بزرگ» که درباره مسایل اقتصادی و بازار پولی در نیمه دهه ۲۰۰۰ بود و نامزد اسکار شد، اکنون قصد دارد برای کمپانی پارامونت فیلمی درباره معاون رییس جمهوری در دوره ریاست جمهوری جرج دبیلو بوش بسازد.

کمپانی مک کی و کمپانی پلن بی در کنار هم

 

تولید این فیلم را کمپانی مک کی در کنار کمپانی «پلن بی» برد پیت برعهده دارند.

به گزارش سروش٬ بدون شک این اولین باری نیست که این هنرپیشه مشهور انگلیسی چنین تغییر فیزیکی قابل توجهی را برای ایفای یک نقش خاص انجام می دهد و بیل در گذشته نیز برای بازی در فیلم «ماشینیست» (The Machinist) با خوردن تنها یک سیب، یک کنسرو تن ماهی و مقدار زیادی قهوه ی سیاه در روز حدود ۳۰ کیلوگرم از وزن خود را کاهش داده بود. تنها کمی بعد از آن وی برای بازی در نقش بتمنُ کریستوفر نولان مقدار زیادی وزن اضافه کرده و عضلات خود را ساخت. البته بیل هنوز به شکل ظاهری و وزن ایده آل برای ایفای نقش دیک چنی نرسیده و باید منتظر شد و دید که در هنگام اکران فیلم، بیل در آن چه ظاهری خواهد داشت.

انتهای پیام///

کد خبرنگار:۲۵۹۹۰

کد اپراتور:۳۱۴۹۲

منبع
مهر
ارسال دیدگاه