کد خبر:1667
پ
sanjesh

ایجاد مراکز سنجش الکترونیکی درلرستان

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان از ایجاد مراکز سنجش الکترونیکی در استان خبر داد. به گزارش سروش، از خرم آباد، رحمن قلاوند با بیان اینکه  مراکز سنجش الکترونیکی  طرح کارورزی فارغ التحصیلان، در دستور کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گرفته است، اظهار کرد: آمارگیری و ایجاد مراکز سنجش الکترونیکی این […]

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان از ایجاد مراکز سنجش الکترونیکی در استان خبر داد.

به گزارش سروش، از خرم آباد، رحمن قلاوند با بیان اینکه  مراکز سنجش الکترونیکی  طرح کارورزی فارغ التحصیلان، در دستور کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گرفته است، اظهار کرد:

آمارگیری و ایجاد مراکز سنجش الکترونیکی

این وزارت خانه، ثبت نام در طرح کارورزی را برای فارغ التحصیلان تدارک دیده است که در این میان وظیفه اداره کل فنی و حرفه ای، گرفتن آمار ظرفیت صاحبان مشاغل و معرفی فارغ التحصیلان دارای تخصص است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای لرستان ضمن اشاره به اینکه در گذشته ساختمان‎هایی به اسم فرصت شغلی در استان ساخته شده است، عنوان کرد: برای احیای مراکز سنجش الکترونیکی و فنی و حرفه ای استان آمار تمام مراکز آزاد و در اختیار دیگران تهیه و در چهارچوب قانون آن ها به افراد توانا واگذار خواهند شد.

وی تاکید کرد: آموزش‎های ارائه شده در فنی و حرفه ای استان پایه و زیرساخت ایجاد واحدی به نام آموزش نرم است.

قلاوند با بیان اینکه تحصیل در دوره آموزش عالی سطح توقع افراد را بالا می برد، مطرح کرد: ما برای درست کردن آموزش نیازمند انقلاب آموزشی هستیم، یکی از الزامات اقتصاد مقاومتی توانمند کردن آموزش فنی و حرفه ای کشور است.

وی ادامه داد: طرح ارتقاء توانمندی دانشجویان، برای اینکه دانشجویان آموزش‎های لازم را فرا بگیرند به دانشگاه‎های استان معرفی شده است و با ایجاد دفاتر آموزش مهارتی در دانشگاه ها دوره‎های آموزشی متناسب با رشته تحصیلی دانشجویان برگزار خواهد شد.                                                                      

به گزارش سروش، قلاوند در پایان اشاره کرد: در راستای سند اشتعال دبیرخانه کارگروه اشتغال برای حدود ۲۴ هزار و ۴۷۹ نفر بااعتبار۴۰۰ میلیارد تومان اشتغال در نظر گرفته‌شده است.

انتهای پیام///

کد خبرنگار:۲۵۹۹۰

کد اپراتور:۳۱۴۹۰

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول