کد خبر:1467
پ
????? ???? ?? ??? ? ??????? ???? ?? ???? ??????

رهبر معظم انقلاب اسلامی / جاری‌شدن خون محبت و همیاری در رگهای جامعه اسلامی

رهبر معظم انقلاب اسلامی، جاری‌شدن خون محبت و همیاری در رگهای جامعه اسلامی را از تأثیرات حوادث طبیعی دانستند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی ، جاری‌شدن خون محبت و همیاری در رگهای جامعه اسلامی را از تأثیرات  حوادث طبیعی دانستند.

به گزارش سروش، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی سه‌شنبه شب در جلسه‌ای با حضور رؤسای قوای سه‌گانه و تنی چند از مسئولان کشور با ابراز تأسف عمیق از حادثه بسیار تلخ زلزله کرمانشاه نکاتی را بیان داشتند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی با تقدیر از حضور مسئولان در مناطق زلزله‌زده و همدردی با مردم خاطر نشان کردند:

 این همدردی‌ها باید در عرصه عمل و کمک به مردم با قوت ادامه پیدا کند تا از مشکلات و رنج مردم بکاهد.

حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به دادغ‎دار شدن مردم کرمانشاه در این حادثه بیان داشتند: ما در این غم با مردم دلاور و مرزبانان دلیر استان کرمانشاه شریک هستیم.

رهبر معظم انقلاب اسلامی افزودند: مصیبت و فقدان عزیزان، تلخ و سخت است اما امیدواریم خداوند متعال سکینه و آرامش خود را بر دلهای خانواده‌های داغدار نازل، و چشمان آنان را به لطف و رحمت خود روشن کند.

 

ایشان، جاری‌شدن خون محبت و همیاری در رگهای جامعه اسلامی را از تأثیرات اینگونه حوادث دانستند و اظهار داشتند: این حوادث همه را به حضور در صحنه‌های همیاری وارد می‌کند و امیدواریم در اثر این محبت و برادری، برکات الهی شامل حال مردم دلاورِ سرزمین پهلوان‌پرور کرمانشاه و همه ملت ایران شود.

 

حضرت آیت الله خامنه‌ای، حادثه تلخ اخیر را آزمایشی الهی و میدانی برای ادای وظیفه مسئولان برشمردند و افزودند: در این دو روز مسئولان از جمله رئیس‌جمهور محترم با حضور در میان مردم مصیبت‌زده با آنان همدردی کردند و امیدواریم این همدردی‌ها در عرصه عمل و کمک به مردم نیز با قوت ادامه یابد و از مشکلات و درد و رنج مردم با توجه به هوای سرد و در پیش‌بودن فصل دشوار سرما بکاهد.

به گزارش سروش، در این جلسه، آقای دکتر روحانی رئیس‌جمهور نیز، با اشاره به تلاش همه دستگاه‎ها در عملیات امداد و نجات و رسیدگی به حال مجروحان و بازماندگان حادثه، گفت: این حادثه برای ما یک امتحان و آزمایش است و از همه دستگاههایی که تلاش کرده و می‌کنند از جمله نیروهای مسلح که بسیار خوب وارد عمل شدند، تشکر می‌کنم.

 

انتهای پیام//

کد خبرنگار:۲۵۹۵۰

کد اپراتور:۳۱۴۹۰

منبع
سروش
ارسال دیدگاه