اخبار برگزیده

کد خبر:1631
پ
roomeshgan

نبود تلفات جانی در زلزله ‎رومشگان

طبق گفته‎ی فرماندار رومشکان، در زلزله رومشگان ۵ نفر مصدوم داشتیم که ۴ نفر بصورت سرپایی مداوا، و یک نفر جهت انجام معاینات به شهرستان پل‎دختر اعزام شده است.

طبق گفته‎ی فرماندار رومشکان، در زلزله ‎رومشگان  ۵ نفر مصدوم داشتیم که ۴ نفر بصورت سرپایی مداوا، و یک نفر جهت انجام معاینات به شهرستان پل‎دختر اعزام شده است.

به گزارش سروش، از زلزله ‎رومشگان ، نورالدین درمنان افزود: تعدادی از واحدهای مسکونی در شهرستان دچار خسارت شد که با تشکیل کمیته تعیین خسارت، ظرف ۲۴ ساعت آینده برآورد میزان خسارات وارده اعلام خواهد شد.

قطعی برق در زلزله ‎رومشگان

وی افزود: برق شهر چغابل و تعدادی از روستاهای شهرستان قطع شد که سریعا عملیات تعمیر خطوط برق آغاز و بلافاصله وصل شد.

 

درمنان اشاره کرد: در خصوص خرابی زیرساخت‎های مخابراتی، آب و گاز گزارشی دریافت نشده و در این حوزه ها هیچ گونه مشکلی نداریم.

طبق گفته‎ی فرماندار رومشکان براساس گزارش مرکز بهداشت، در زلزله رومشگان ۵ نفر مصدوم داشتیم که ۴ نفر بصورت سطحی و سرپایی مداوا شده و یک نفر جهت انجام معاینات بیشتر به شهرستان پل‎دختر اعزام شده است.

به گزارش خبرگزاری سروش، فرماندار رومشکان اظهار کرد: کلیه دستگاه ها در مواقع وقوع بحران باید با حفظ خونسردی، غلبه بر احساسات درونی و با اتحاد و همدلی نسبت به بسیج امکانات، بهره گیری از تمام ظرفیت ها و مهار بحران در همان ساعات اولیه اقدام نمایند.

انتهای پیام///

کد خبرنگار:۲۵۹۸۰

کد اپراتور:۳۱۴۹۰

منبع
سروش
ارسال دیدگاه