کد خبر:1900
پ
jpg

بهترین بازیگر مرد جشنواره براتسیلاوا جایزه خود را به زلزله‌دیدگان اهدا کرد

پدیده بازیگری ایران٬ جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره “براتسیلاوا” را به حادثه دیدگان زلزله تقدیم کرد.

پدیده بازیگری ایران٬ جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره “براتسیلاوا” را به حادثه دیدگان زلزله تقدیم کرد.

به گزارش سروش،نوید محمدزاده برای فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء» برنده جایزه جشنواره بهترین بازیگر مرد «براتسیلاوا» شد و این جایزه را به مردم زلزله‌زده غرب کشور تقدیم کرد.

نوزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «براتسیلاوا» در کشور اسلواکی برندگان خود را اعلام کرد و نوید محمد‌زاده برای بازی در فیلم «بدون تاریخ، بدون امضاء» موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر مرد این رویداد سینمایی شد.

محمدزاده در پیامی ویدئویی ضمن تشکر از برگزارکنندگان جشنواره فیلم «براتسیلاوا» که برای دومین بار او را به عنوان برنده جایزه بهترین بازیگر مرد این رویداد سینمایی معرفی می‌کنند، جایزه‌ش را به بازماندگان زلزله۷.۳  ریشتری در کرمانشاه تقدیم کرد.

 وی پیش از این برای بازی در این فیلم جایزه بهترین بازیگر مرد بخش افق‌های هفتادوچهارمین جشنواره فیلم ونیز را نیز دریافت کرده بود.

«بدون تاریخ، بدون امضاء» به کارگردانی وحید جلیلوند و به تهیه‌کنندگی علی جلیلوند نماینده سینمایی ایرانی در بخش رقابتی فیلم‌های داستانی جشنواره «براتسیلاوا» و علاوه بر آن دو فیلم «ناپدید شدن» از علی عسگری و فیلم کوتاه «روتوش» ساخته کاوه مظاهری نیز در این جشنواره به روی پرده رفتند.

نوزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «براتسیلاوا» از تاریخ ۹ تا ۱۶ نوامبر (۱۸ تا ۲۵ آبان) در کشور اسلواکی برگزار می‌شود.

به گزارش سروش٬ نوید محمدزاده (زادهٔ ۱۷ فروردین ۱۳۶۵ در شهرستان مهران استان ایلام) مجری، بازیگر سینما و تئاتر ایرانی است. نقش‌آفرینی وی در فیلم عصبانی نیستم موجب تحسین بسیاری از منتقدین گردید،[۱] تا جایی که بسیاری محمدزاده را شایستهٔ دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد در سی و دومین جشنواره فجر می‌دانستند.[۲] وی دو بار پیاپی موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد جشنواره فجر شد.

انتهای پیام///

کد خبرنگار:۲۵۹۹۰

کد اپراتور:۳۱۴۹۲

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه