اخبار برگزیده

کد خبر:1822
پ
ترامپ

برنامه اصلاح مالیاتی جمهوریخواهان امریکا / انتقاد ترامپ از دمکراتها

رئیس جمهوری آمریکا با انتشار توییتش همچون گذشته از دمکراتها انتقاد و بر به نتیجه رساندن برنامه اصلاح مالیاتی جمهوریخواهان تأکید کرد.

رئیس جمهوری آمریکا با انتشار توییتش همچون گذشته از دمکراتها انتقاد و بر به نتیجه رساندن برنامه اصلاح مالیاتی جمهوریخواهان تأکید کرد.

 

به گزارش سروش، وی در حساب کاربری توییتر خود نوشت: چرا دمکرات ها با برنامه اصلاح مالیاتی و کاهش مالیات گسترده برای طبقه متوسط و شغل‎ها تجاری مبارزه می کنند؟

لحن تند دونالد ترامپ علیه دمکراتها و حمایت از برنامه اصلاح مالیاتی

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا که همچون گذشته لحنی انتقاد آمیز علیه دمکرات ها در پیش گرفته بود، ادامه داد: دلیل آن روشن است. آنها عدم حضور در هنگام رای‎گیری آبستراکسیون و تاخیر را می خواهند.

آبستراکسیون، عدم حضور عمدیِ گروهی از نمایندگان مجلس در هنگام رأی‌گیری، به‌ قصد از اکثریت انداختن مجلس و جلوگیری از تصویب یک لایحه یا طرح است.
در سیاست، استفادهٔ سامانمند از عدم حضور عمدیِ گروهی از نمایندگان در هنگام رأی‌گیری به‌عنوان یک حربه به‌کار گرفته می‌شود.

 

در حالی که نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که ۶۰ درصد از آمریکایی بر این باورند که طرح مالیاتی «دونالد ترامپ» به نفع ثروتمندان خواهد بود، ترامپ در دفاع از برنامه مالیاتی خود در توییتی دیگر، تاکید کرد: فردا در مجلس رای بالایی را شاهد خواهیم بود. کاهش مالیات در حال حصول است.

مایک پنس معاون رئیس جمهوری آمریکا نیز طرح مالیاتی جمهوریخواهان را ‘ عظیم ترین برنامه مالیاتی تاریخ آمریکا’ خواند و تاکید کرده است: این طرح جدید تا پایان سال جاری نهایی می شود.

پنس ادامه داد: با اتکا بر رهبری ترامپ و نیز حمایت‎ها عمومی، طرح اصلاح مالیاتی جمهوریخواهان را در سال جاری نهایی خواهیم کرد.

به گزارش سروش، همچنین کاخ سفید دراین باره گفته که طرح جمهوری خواهان مبنی بر کاهش نرخ مالیات بر درآمد شرکت از ۳۵ درصد به ۲۰ درصد به ایجاد شغل و افزایش دستمزد کارگران منجر خواهد شد.

 

انتهای پیام///

کد خبرنگار:۲۵۹۶۰

کد اپراتور:۳۱۴۹۰

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه