اخبار برگزیده

کد خبر:2069
پ
جابه‌جایی‌هایِ بدون حکم

جابه‌جایی‌هایِ بدون حکم در معاونت گردشگری

پست معاونت گردشگری با جابه‌جایی‌هایِ بدون حکم طی چهار ماه مدیریت شد.

پست معاونت گردشگری با جابه‌جایی‌هایِ بدون حکم طی چهار ماه مدیریت شد.

به گزارش سروش، اوایل مهرماه امسال مدیر دفتر برنامه‌ریزی و حمایت از توسعه گردشگریِ این معاونت، درحالی استعفا کرد که سرپرست یا مدیری برای این دفتر جایگزین نشده است؛ هرچند مسؤولیت این دفتر به یکی از اعضای این معاونت سپرده شده است.

علت جابه‌جایی‌هایِ بدون حکم

دو هفته پیش نیز مدیرکل دفتر همکاری و توافق‌های ملی گردشگری و دبیر کمیته ملی طبیعت‌گردی کشور به انگیزه مرخصی تحصیلی، این معاونت را ترک کرده است و درحالی مدیر پیشین دفتر امور مجامع و تشکل‌های مردم‌نهاد سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جایگزین شده که حکمی برای او صادر نشده است.

 

میراث فرهنگی شامل آثار باقیمانده از گذشتگان است که نشانگر حرکت انسان در طول تاریخ می­باشد و با شناسایی آن زمینه شناخت هویت و خط حرکت فرهنگی او میسر می­گردد و از این طریق زمینه­ های عبرت برای انسان فراهم می­ آید.

سازمان میراث فرهنگی کشور که به استناد قانون مصوب ۱۳۶۴/۱۰/۱۱ تشکیل شده است و از این پس دراین اساسنامه سازمان نامیده می شود طبق مقررات این اساسنامه اداره خواهد شد.

محمد محب خدایی ـ معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ـ درباره شرایط حاکم بر این معاونت و جایگزینی‌های بدون حکم به رسانه‎ها توضیح می‌دهد:

دو هفته است که مدیرکل دفتر همکاری و توافق‌های ملی گردشگری و دبیر کمیته ملی طبیعت گردی کشور از این سازمان رفته، اما شخصی جایگزین او نشده، فقط یک تقسیمِ کار بین همکاران انجام شده است که مجموعه، خودمدیریتی شود تا کارها پیش برود.

 

به گزارش سروش،  وی در پایان می گوید: ما هنور حکم جدیدی برای کسی صادر نکرده‌ایم، چون معتقدیم شخصی که کار را درست انجام می دهد، باید جایگزین شود.

انتهای پیام///

کد خبرنگار:۲۵۹۹۰

کد اپراتور:۳۱۴۹۰

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه