اخبار برگزیده

کد خبر:2153
پ
بانک صادرات ایران در زلزله غرب

حمایت‌های بانک صادرات ایران از آسیب‌دیدگان زلزله غرب کشور

حمایت بانک صادرات ایران از آسیب‌دیدگان زلزله غرب کشور ادامه دارد و وجوه نقدی جمع‌آوری شده در این بانک از مرز ٣٣ میلیارد ریال گذشت.

وجوه نقدی جمع‌آوری شده در بانک صادرات ایران برای هموطنان آسیب‌دیده در زلزله غرب کشور از مرز ٣٣ میلیارد ریال گذشت.

به گزارش سروش، حمایت‌های بانک صادرات ایران از هموطنان داغدار و آسیب‌دیده زلزله غرب کشور همچنان ادامه دارد و در تازه‌ترین اقدام، پایگاه‌های جمع‌آوری اقلام غیر‌نقدی این بانک در محل برج سپهر و مدیریت شعب استان‌ها نیز وظیفه ارسال ملزومات مورد نیاز را بر عهده گرفته‌اند.

این بانک با برپایی پایگاه‌های تجمیع و ارسال کمک‌های غیرنقدی همکاران بانک، شرکت‌های تابعه و مشتریان محترم بانک، دامنه یاری‌رسانی به مردم منطقه غرب کشور را وسیع‌تر کرده است.

از ابتدای وقوع زلزله مهیب ٧.٢ ریشتری شامگاه یکشنبه ٢١ آبان ماه در استان‌های کرمانشاه و ایلام، مدیریت بانک صادرات ایران در پیامی ضمن عرض تسلیت به عموم مردم ایران و ابراز همدردی با هموطنان داغدار و آسیب‌دیده از این حادثه دردناک، آمادگی خود را برای مساعدت در تسهیل و برخورداری این عزیزان از خدمات حمایتی بانک اعلام و با اختصاص شماره حساب ۶۵۶۵ در شعبه مرکزی (٠١١١٢٩٧٩٠٢٠٠١) و شماره کارت ۶٠٣٧۶٩١٩٨٠٠٣٠۵٩٧ برای یاری‌رسانی به مردم رنج‌دیده در این ضایعه بزرگ به دریافت کمک‌های نقدی مردم سرعت بخشید.

همچنین این بانک، ضمن تخصیص یک میلیارد ریال از هزینه تبلیغاتی خود در بدو امر، توانست تا روز پنج شنبه مورخ ٢۵ آبان ماه ٩۶ با تجمیع مبلغی بالغ بر ٣٣ میلیارد ریال از طریق مزایای یک روز مرخصی کارکنان بانک و شرکت‌های تابعه و کمک‌های نقدی هموطنان به یاری مردم شریف این منطقه بشتابد.

به گزارش سروش، در ادامه این همدلی‌ها، بانک صادرات ایران با ارسال هشت دستگاه خودپرداز از مدیریت شعب استان‌های کرمانشاه، خوزستان، مرکزی و لرستان به مردم آسیب‌دیده یاری رساند و به سرعت بیش از پنج هزار دستگاه خودپرداز این بانک در سراسر کشور با ارائه امکان ویژه، آماده دریافت و انتقال سریع وجوه اعطایی مردم به هموطنان رنج کشیده از زلزله شد.

 

 

انتهای پیام///

کد خبرنگار: ۲۵۹۸۰

کد اپراتور: ۳۱۴۶۳

منبع
بانک صادرات
ارسال دیدگاه