کد خبر:1921
پ
جابری

دیدار معاون وزیر امور خارجه با رئیس جمهور و وزیر امور خارجه سوریه

معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه با رئیس جمهور و وزیر امور خارجه سوریه دیدار کرد.

دیدار معاون وزیر امور خارجه با رئیس جمهور سوریه در خصوص جنگ علیه تروریسم و آخرین تحولات سیاسی و میدانی در سوریه انجام شد.

 

معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه با رئیس جمهور  و وزیر امور خارجه سوریه دیدار کرد.

 

دیدار معاون وزیر امور خارجه با رئیس جمهور سوریه

 

 به گزارش سروش، حسین جابری انصاری معاون عربی آفریقایی وزیر امور خارجه جمهور اسلامی ایران در سفری چند ساعته به دمشق، دیدارهای فشرده ای را با بشار اسد رئیس جمهور سوریه و ولید المعلم وزیر امور خارجه این کشور انجام داد.

جابری انصاری هدف از این سفر را هماهنگی با کشورهای هم پیمان در جنگ علیه تروریسم در ارتباط با آخرین تحولات سیاسی و میدانی در سوریه و منطقه و نیز تحرکات آتی اعلام کرد.

برپایه این گزارش، تلاشهای چند ساله جمهوری اسلامی ایران و سوریه و همچنین دیگر متحدان دو کشور در زمینه مبارزه علیه تروریسم، از محورهای مهم دیدار معاون وزیر امور خارجه با رئیس جمهور سوریه اعلام شده است.

فیصل مقداد معاون ارشد وزیر امور خارجه سوریه نیز گفت،”هرگز اجازه نخواهیم داد، آنچه را که دشمنان در میدان نبرد از رسیدن به آن بازماندند، درعرصه سیاست به آن برسند ، رایزنی ها ما با برادران ایرانی از این جهت صورت می گیرد تا در عرصه سیاسی هم خواسته ملت سوریه و جبهه متحدین محقق شود.

“معاون وزیر خارجه کشورمان و مقامات ارشد سوریه در دیدارهای خود بر ضرورت تثبیت پیروزهای جبهه متحدین علیه گروه های تروریستی و تجلی آن در سطوح سیاسی تاکید کردند.

به گزارش سروش، همزمان با پیرزویهای بزرگ ارتش سوریه و رزمندگان مقاومت در میادین نبرد، سفر جابری انصاری به مسکو دمشق نشان از هماهنگی جبهه متحدین برای بهره برداری از این پیروزیها در عرصه سیاسی است.

 

انتهای پیام///

کد خبرنگار:۲۵۹۵۰

کد اپراتور:۳۱۴۶۲

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه