کد خبر:1928
پ
ترامپ

رایزنی ترامپ درباره گزینه‎های نظامی علیه پیونگ‎یانگ

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، درباره سفر ۱۲ روزه‌اش به منطقه آسیا و رایزنی درباره گزینه‎های نظامی علیه پیونگ‎یانگ سخنرانی کرد.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، درباره سفر ۱۲ روزه‌اش به منطقه آسیا و رایزنی درباره گزینه‎های نظامی علیه پیونگ‎یانگ سخنرانی کرد.

 

به گزارش سروش، ترامپ گفت که در این سفر با هیئت آمریکایی، با گرمی، میهمان‌نوازی و مهم‌تر از همه با احترام باورکردنی رفتار شد. رئیس‌جمهور آمریکا افزود که گزینه‎های نظامی علیه پیونگ‎یانگ  کاملا اماده است.

هدف ترامپ از انتخاب گزینه‎های نظامی علیه پیونگ‎یانگ

وی گفت: هدف من از سفر ۱۲ روزه به منطقه آسیا، ایجاد اتحاد علیه برنامه هسته‌ای کره شمالی بود.

دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا گفت که اگر کره شمالی عاقلانه رفتار نکند، گزینه‌های نظامی علیه این کشور کاملا آماده است.

رئیس‌جمهور آمریکا گفت در ژاپن با نخست‌وزیر این کشور درباره اتحاد برای خلع‎سلاح کره شمالی توافق حاصل شده است

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا گفت از همه، از جمله چین خواسته برای خلع سلاح کره شمالی، تجارت با این کشور را متوقف کنند

ترامپ همچنین با بیان اینکه دولت او به سیاست «صبر استراتژیک در برابر کره شمالی پایان داده، گفت که با فرماندهان نظامی کره جنوبی و آمریکایی درباره گزینه‌های نظامی علیه پیونگ‌یانگ رایزنی کرده است

وی گفت: در کره جنوبی، من حقایق را درباره جنایت‌های شیطانی کره شمالی بازگو کردم و این را روشن کردم که ما اجازه نخواهیم داد این دیکتاتوری منحرف، جهان را گروگان بگیرد.

به گزارش سروش، وی در پایان اضافه کرد: با فرماندهان نظامی آمریکا و کره جنوبی درباره گزینه‎های نظامی علیه پیونگ‎یانگ و کره شمالی و آمادگی برای پاسخ به اقدامات تحریک‌آمیز کره شمالی رایزنی کردم.

انتهای پیام///

کد خبرنگار:۲۵۹۶۰

کد اپراتور:۳۱۴۹۰

منبع
فارس
ارسال دیدگاه