کد خبر:2136
پ
زلزله
رئیس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی خبر داد:

آغاز ارائه تسهیلات بانکی به آسیب‌دیده‌گان زلزله

وام‌های پنج تا ۱۰ میلیون تومانی و انواع مختلفی از تسهیلات قرض‌الحسنه برای زلزله‌زدگان مناطق غرب کشور در نظر گرفته‌ شده و به مردم اعطا می‌شود.

ارائه تسهیلات برای زلزله‌زدگان از فردا آغاز می‌شود. وام‌های پنج تا ۱۰ میلیون تومانی و انواع مختلفی از تسهیلات قرض‌الحسنه را برای زلزله‌زدگان مناطق غرب کشور در نظر گرفته‌ شده و به مردم اعطا می‌شود.

به گزارش سروش، رئیس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی از آغاز تشکیل پرونده به منظور پرداخت تسهیلات ۵ تا ۱۰ میلیون تومانی به زلزله‌زدگان از فردا خبر داد.

«محمدرضا حسین‌زاده»  در این مورد گفت: وام‌های پنج تا ۱۰ میلیون تومانی و انواع مختلفی از تسهیلات برای زلزله‌زدگان مناطق غرب کشور در نظر گرفته‌ایم.

رئیس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی با بیان اینکه از فردا، شنبه همه همکاران شبکه بانکی به طور کامل در شعب مختلف بانک‌ها در مناطق زلزله‌زده حاضر خواهند بود، اعلام کرد که افراد می‌توانند از روز شنبه ۲۷ آبان ماه برای تشکیل پرونده دریافت تسهیلات به بانک‌های مختلف مراجعه کنند.

مدیرعامل بانک ملی ایران با ابراز همدردی با زلزله‌زدگان تاکید کرد که این هموطنان هیچگونه نگرانی از بابت تعمیرات خانه‌های خود که بر اثر زلزله اخیر آسیب دیده، نداشته باشند.

حسین زاده خاطرنشان کرد که این افراد می‌توانند با کمترین مدارک لازم، برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها مراجعه کنند.

به گزارش سروش، رئیس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی در پایان گفت: جدا از تسهیلات برای زلزله‌زدگان ،  به منظور کمک به آسیب‌دیدگان، به نمایندگی از بانک‌های دولتی وضعیت مسکن در این مناطق را مورد بررسی قرار داده و برای بازسازی هرچه سریعتر آن‌ها تسهیلاتی را در نظر خواهد گرفت که جزئیات آن متعاقبا اعلام می‌شود.

 

 

انتهای پیام///

کد خبرنگار: ۲۵۹۸۰

کد اپراتور: ۳۱۴۶۳

ارسال دیدگاه