کد خبر:2270
پ
فولاد

ارزیابی گواهی تعهد به تعالی در شرکت فولاد هرمزگان

ارزیابی گواهی تعهد به تعالی سازمانی اروپا (EFQM) در شرکت فولاد هرمزگان با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران این شرکت برگزار شد.

ارزیابی گواهی تعهد به تعالی سازمانی اروپا (EFQM) در شرکت فولاد هرمزگان با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران این شرکت برگزار شد.

به گزارش سروش، معاون تکنولوژی فولاد هرمزگان حرکت در مسیر تعالی سازمانی و آشنایی با الگوهای روز دنیا در زمینه تعالی را یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر می‌داند.

کاظمی معتقد است، مدل تعالی سازمانی با به تصویر کشیدن یک سازمان متعالی، این امکان را فراهم می‌آورد تا سازمان‌ها در مقایسه خود با این مدل، سرآمدی خود را محک زده و از طریق یادگیری، نوآوری و بهبود مستمر، به بازنگری در وضع موجود و برنامه‌ریزی بهبود و اهتمام ورزند.

معاون تکنولوژی فولاد هرمزگان در مورد ارزیابی این شرکت‌ گفت: پس از تصمیم شرکت فولاد هرمزگان مبنی بر ارزیابی خود براساس مدل تعالی اروپا (EFQM)، ثبت‌نام در جایزه تعالی سازمانی اروپا در شهریورماه ۱۳۹۶ صورت گرفت. در ادامه فعالیت‌ها در این خصوص به‌صورت جدی با محوریت مدیریت مهندسی صنایع (واحد تضمین کیفیت) آغاز شد.

کاظمی افزود: در اولین گام، واحد تضمین کیفیت موظف به تدوین اظهارنامه برای ارائه به دبیرخانه نمایندگی EFQM اروپا و اعلام آمادگی شرکت برای ارزیابی شد. در کنار این بحث، چندین جلسه و کارگاه آموزشی نیز با عناوین «آشنایی با مفاهیم و مدل تعالی»، «منطق رادار»، « خود ارزیابی» و… ویژه مدیران، روسا و سرپرستان برگزار شد.

به گزارش سروش، معاون تکنولوژی فولاد هرمزگان در پایان گفت: در نهایت ارزیابی نهایی با حضور کلیه مدیران، معاونان و مدیرعامل محترم توسط ارزیابان EFQM اروپا از دو کشور هلند و ترکیه برگزار شد. بنیاد EFQM اروپا، نتیجه این ارزیابی را به زودی اعلام می‌کند.

انتهای پیام///

کد خبرنگار: ۲۵۹۷۰

کد اپراتور: ۳۱۴۶۳

منبع
دنیای اقتصاد
ارسال دیدگاه