کد خبر:2338
پ
۲۲۸۲۳۶۴۷

حمایت از پایان‌نامه‌های ارشد در حوزه آسیب‌های اجتماعی

پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد که در حوزه آسیب‌های اجتماعی و خانوادگی، حاشیه‌نشینی، شبکه‎های اجتماعی و قاچاق کالا و ارز تدوین شده باشند، مورد حمایت قرار می‌گیرند.

مدیرمسئول پژوهش معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کردستان، با اعلام فراخوان حمایت از پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد در حوزه آسیب‌های اجتماعی گفت: پایان‌نامه‌هایی که حول محورهای اعتقاد، طلاق، خشونت(خانوادگی، اجتماعی)، حاشیه‌نشینی، جرایم و آسیب‌های فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و قاچاق کالا و ارز باشند، مورد حمایت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کردستان قرار خواهند گرفت.

به گزارش سروش، جبار آذر اظهار کرد: معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کردستان در راستای انجام وظایف محوله و به منظور بهره‌گیری از توان و ظرفیت علمی دانشگاه‌ها و دانشجویان و همچنین بکارگیری و ملی کردن یافته‌های علمی، از پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد در حوزه آسیب‌های اجتماعی حمایت می‌کند.

 

پایان‌نامه‌هایی که حول آسیب‌های اجتماعی و طلاق، حاشیه‌نشینی، شبکه‎های اجتماعی قاچاق کالا و ارز تدوین شده باشند، مورد حمایت قرار خواهند گرفت

وی افزود: پایان‌نامه‌هایی که حول محورهای اعتیاد، طلاق، خشونت(خانوادگی، اجتماعی)، حاشیه‌نشینی(زمینه‌ها، علل، پیامدها و راهکارهای پیشگیرانه)، جرایم و آسیب‎های فضای مجازی و شبکه‎های اجتماعی(زمینه‌ها، علل، پیامدها و راهکارهای پیشگیرانه) و قاچاق کالا و ارز تدوین شده باشند، مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

نحوه تحویل پروپوزال در فراخوان حوزه آسیب‌های اجتماعی

مدیرمسئول پژوهش معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کردستان، تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند فرم طرح پیشنهادی(پروپوزال) خود را تا تاریخ ۳۰ آذرماه سال جاری به آدرس الکترونیک [email protected] ارسال و یا به دبیرخانه معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کردستان واقع در میدان آزادی، ساختمان شورای حل اختلاف، طبقه دوم تحویل نمایند.

به گزارش سروش، مدیرمسئول پژوهش معاونت اجتماعی استان کردستان، خاطرنشان کرد: در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۰۸۷۳۳۲۳۰۸۶۵ تماس حاصل فرمایند

انتهای پیام///

کد خبرنگار: ۲۵۹۳۰

کد اپراتور: ۳۱۴۶۵

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه