اخبار برگزیده

کد خبر:2405
پ
۱۷۳۰۵۸۳

بازسازی مراکز درمانی در مناطق زلزله زده توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای مسئولیت‎های اجتماعی خود در حوزه سلامت، بهداشت و درمان به منظور بهبود شاخص‎های بهداشتی، به مشارکت در بازسازی مراکز درمانی استان کرمانشاه اقدام کرد.

بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای مسئولیت‎های اجتماعی خود در حوزه سلامت، بهداشت و درمان به منظور بهبود شاخص‎های بهداشتی در مناطق زلزله زده غرب کشور، به مشارکت در بازسازی مراکز درمانی استان کرمانشاه اقدام کرد.

به گزارش سروش، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با اعلام این خبر عنوان کرد: مراکز درمانی و خانه‏‌های بهداشت نخستین واحد ارائه خدمت در نظام شبکه‏‌های بهداشتی – درمانی کشور به شمار می‏روند و نقش مهمی در پیشگیری از بیماری‌ها و صیانت از سلامت مردم را به عهده دارند.

 

مشارکت بانک قرض الحسنه مهر ایران در ساخت خانه بهداشت در مناطق زلزله دیده

وی افزود: با توجه به اینکه متاسفانه در زلزله اخیر استان کرمانشاه بیمارستان‎های شهرستان‎های سرپل ذهاب و اسلام آبادغرب و همچنین مراکز بهداشت تخریب شده است و این امر مشکلات بهداشتی عدیده‎ای را برای مردم منطقه به ویژه آسیب دیدگان به وجود می‎آورد، بانک قرض الحسنه مهر ایران در ساخت خانه بهداشت در مناطق زلزله دیده مشارکت می کند.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران بیان داشت: مشارکت در ساخت خانه بهداشت بر اساس نیاز سنجی و هماهنگی با مسئولان استانی و مراکز ذیربط انجام می شود.

به گزارش سروش، شایان ذکر است: مراکز بهداشت و درمان به عنوان نبض سلامتی در جامعه به شمار می آیند و نظام‎های سلامت، مسئولیت حیاتی و مداومی نسبت به تمامی افراد در دوره زندگی شان دارند.

انتهای پیام///

کد خبرنگار: ۲۵۹۷۰

کد اپراتور: ۳۱۴۶۵

منبع
بانک قرض الحسنه مهر ایران
ارسال دیدگاه