اخبار برگزیده

کد خبر:2627
پ
Amazon

فروش کتاب‌های ایرانی در سایت آمازون

آژانس ادبی تماس٬ از طریق مذاکره با شرکت‌های بین‌المللی فعال در زمینه چاپ و نشر٬ امکان فروش آنلاین کتاب‌های ایرانی در سایت آمازون را فراهم کرد.

آژانس ادبی تماس در مذاکره با شرکت‌های بین‌المللی فعال در چاپ و نشر زمینه فروش آنلاین کتاب‌های ایرانی در سایت آمازون را فراهم کرد.

به گزارش سروش، آژانس ادبی تماس در راستای تلاش برای بین‌المللی شدن آثار نویسندگان ایرانی در مذاکراتی با شرکت‌های بین‌المللی فعال در حوزه خدمات چاپ و نشر، زمینه فروش آثار ناشران ایرانی در سایت آمازون را فراهم کرد.

 

بسترسازی و ایجاد امور مقدماتی

 

آژانس ادبی تماس در جهت معرفی آثار مکتوب فارسی با رعایت حقوق نویسنده و ناشر، اقدام به بسترسازی و ایجاد مقدمات فروش آنلاین کتاب‌های ایرانی کرده است. در این طرح ناشران و نویسندگان می‌توانند با ارائه آثار خود محصولات خود را در گستره جهانی معرفی کنند. این تسهیلات ویژه همزمان با شروع هفته کتاب تا ۱۵ آذرماه ادامه دارد.

امکان ایجاد حساب و فروش آنلاین کتاب‌های ایرانی

 

این آژانس همچنین امکان افتتاح حساب کاربری به صورت محدود برای تعدادی از ناشران در سایت آمازون  را نیز فراهم کرده است. متقاضیان می‌توانند اطلاعات حداکثر سه عنوان کتاب خود را به آدرس [email protected] ارسال کنند تا از شرایط انتشار اثر آگاه شوند. هم‌چنین لازم است مشخصاتی چون  نام کتاب،‌ نویسنده، ناشر، شابک، سال چاپ اول و تعداد صفحات،‌ خلاصه ۳۰۰ کلمه‌ای به زبان فارسی،‌ تصویر جلد کتاب با کیفیت ۳۰۰ DPI ارسال شود. 

به گزارش سروش٬ طبق اعلام آژانس تماس هر عنوان کتاب با پرداخت بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ دلار، بر روی سایت آمازون قابل دسترسی خواهد بود.

 

 

انتهای پیام///

کد خبرنگار:۲۵۹۹۰

کد اپراتور:۳۱۴۹۲

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه