کد خبر:2718
پ
t

هفدهمین جشنواره پایان‌نامه دانشجویی تا ۱۵ آذرماه تمدید شد

هفدهمین جشنواره دانشجویان و طلاب در ۶ گروه علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری، فنی و مهندسی، علوم پزشکی و دامپزشکی و علوم انسانی است.

هفدهمین جشنواره دانشجویان و طلاب در ۶ گروه علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری، فنی و مهندسی، علوم پزشکی و دامپزشکی و علوم انسانی برگزار می شود.

 

به گزارش سروش، دانشجویان و طلابی که طی سال‌های ۹۵ تا پایان شهریورماه ۹۶ در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری دانشگاه‌ها و یا سطوح معادل آن در حوزه‌های علمیه از پایان‌نامه خود دفاع کرده‌اند، تنها تا ۱۵ آذرماه فرصت دارند با‎مراجعه به پایگاه اطلاع ‌رسانی این‌ سازمان به نشانی www.isba.ir و تکمیل پرسشنامه الکترونیک و بارگذاری نسخه الکترونیک پایان‌نامه خود نسبت به ثبت نام در جشنواره اقدام کنند.

 

همچنین بخش اصلی این جشنواره شامل ۶ گروه علوم پایه، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری، فنی و مهندسی، علوم پزشکی و دامپزشکی و علوم انسانی است و در بخش ویژه نیز پایان‌نامه‌های نگارش شده با موضوع‌های اقتصاد مقاومتی، معماری و شهرسازی اسلامی، طراحی مد و لباس ایرانی- اسلامی، فرهنگ عمومی و آسیب‌های اجتماعی، تجاری‌سازی دانش و فناوری‌های‎نوین و مطالعات فرهنگی (فرهنگ دانشگاهی، سیاست‌گذاری فرهنگی، فرهنگ و مدیریت جهادی ) پذیرش می‌شوند.

پایان‌نامه‌های برگزیده هفدهمین جشنواره این دوره از جشنواره همچون ادوار گذشته در مراسمی با حضور مسئولان کشور مورد تقدیر قرار می‌گیرند، ضمن اینکه برگزیدگان امکان حضور در مرحله نیمه نهایی مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای از پایان‌نامه (۳MT ) را خواهند داشت.

 

فرایند اجرایی دومین دوره مسابقات دفاع سه دقیقه‌ای که به ابتکار دبیرخانه جشنواره ملی پایان‌نامه سال دانشجویی از سال گذشته کلید خورده، طی فراخوانی آغاز شده و قرار است این مسابقات امسال در  ۹ استان کشور اجرا شود.

 

به گزارش سروش، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی www.isba.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۶۶۹۵۲۷۲۷ تماس بگیرند.

انتهای پیام///

کد خبرنگار: ۲۵۹۹۰

کد اپراتور: ۳۱۴۹۱

ارسال دیدگاه