کد خبر:2716
پ
چالوس
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا

چالوس و هراز تا بامداد دوشنبه یک‎طرفه خواهند بود

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، با اشاره به ترافیک سنگین و نیمه‎سنگین از یک‎طرفه ‎شدن دو محور چالوس و هراز تا بامداد دوشنبه خبر داد.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، با اشاره به ترافیک سنگین و نیمه‎سنگین از یک‎طرفه ‎شدن دو محور چالوس و هراز تا بامداد دوشنبه خبر داد.

به گزارش سروش، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به ترافیک سنگین و نیمه سنگین دو محور چالوس و هراز گفت: محور چالوس به سمت مرزن آباد از ساعت ۱۵ امروز یکطرفه شده است و محور هراز نیز در حال حاضر یکطرفه است. این محدودیت تا ساعت ۲ بامداد فردا (دوشنبه) ادامه خواهد داشت.

وضعیت محورهای چالوس و هراز 

وی افزود، محور چالوس به سمت مرزن آباد از ساعت ۱۵ امروز یکطرفه شده است و محور هراز نیز در حال حاضر یکطرفه است. این محدودیت تا ساعت ۲ بامداد فردا (دوشنبه) ادامه خواهد داشت.

سرهنگ رحمانی در گفت‌وگو با رسانه‎ها در تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور گفت: خروجی‌های شهر مشهد در حال حاضر دارای ترافیک پرحجم هستند و در بعضی مقاطع ترافیک این محورها نیمه سنگین مشاهده می‌شود. محور مشهد به نیشابور و مشهد به سبزوار دارای ترافیک نیمه سنگین است.

وی افزود: محدودیت تردد وسایل نقلیه سنگین در محورهای اصلی استان خراسان رضوی تا ساعت ۲۲  امشب ادامه خواهد داشت.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در تشریح محورهای مواصلاتی منتهی به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه گفت: در تمامی محورهای اصلی ترافیک روان است و محورهای اسلام آباد، سرپل ذهاب، قصر شیرین، جوانرود، ثلاث باباجانی و ازگله ترافیک پرحجم و روان است اما تردد در آنها جریان دارد.

به گزارش سروش، وی در پایان در رابطه با محورهایچالوس و هراز و دیگر محورهای مواصلاتی تاکید کرد: در حال حاضر مداخلات جوی در محورهای مواصلاتی کشور مشاهده نمی‌شود.

 

 

انتهای پیام///

کد خبرنگار:۲۵۹۸۰

کد اپراتور:۳۱۴۹۰

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه