کد خبر:2989
پ
اااااااااا
رهبر انقلاب در روستای زلزله‌زده کوئیک

امیدواریم زلزله بهانه‌ای برای تخفیف مشکلات روستاهای کرمانشاه شود

حضرت آیت الله خامنه‎ای، رهبرمعظم انقلاب اسلامی ایران، ضمن دیدار مردم روستای زلزله‌زده کوئیک از تخفیف مشکلات روستاهای کرمانشاه ابراز امیدواری کردند.

حضرت آیت الله خامنه‎ای، رهبرمعظم انقلاب اسلامی ایران، ضمن دیدار مردم روستای زلزله‌زده کوئیک از تخفیف مشکلات روستاهای کرمانشاه ابراز امیدواری کردند.

به گزارش سروش، رهبرمعظم انقلاب، دقایقی پیش در جمع مردم روستای زلزله‌زده کوئیک در خصوص تخفیف مشکلات روستاهای کرمانشاه، بیان داشتند: ان‌شاءالله خدا بر دلهای شما آرامش و صبر و سکینه‌ی خودش را نازل کند.

ابراز همدردی و تخفیف مشکلات روستاهای کرمانشاه

ایشان خاطرنشان کردند: مشکلات شما زیاد است؛ قبل از زلزله هم زیاد بوده، زلزله هم به اینها افزوده است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین ساعات صبح امروز (دوشنبه) برای بازدید از مناطق زلزله‌زده به صورت سرزده وارد کرمانشاه شدند.

رهبر انقلاب اسلامی ابتدا در شهر سرپل ذهاب حضور یافتند و از مناطق خسارت‌دیده بازدید کردند.

ایشان سپس در جمع مردم داغدار و مصیبت‌زده سرپل ذهاب حاضر شدند و دقایقی در جمع آنان سخنرانی کردند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خطاب به مردم خاطرنشان کردند: بسیار مایل بودم که در زمان شادی دلها و خرمی زندگی به شهر شما مردم مهربان و باوفا بیایم نه در شرایطی که دچار غم و بلا و چنین مصیبت شدیدی هستید.

رهبر معظم انقلاب اسلامی با ابراز همدردی با یکایک دلهای داغدار در شهرها و روستاهای آسیب‌دیده، افزودند: با غم شما، دلهای ما پر از غم و افکار ما نیز گرفتار شد.

ایشان با اشاره به مقاومت و ایثار و ایستادگی مردم استان کرمانشاه در دوران دفاع مقدس، خاطرنشان کردند: این اولین باری نیست که شهر شما مردم صبور و مهربان و شهرهای اطراف آن دچار چنین مشکلاتی شده است بلکه شما در دوران جنگ تحمیلی نیز محکم و استوار، مردانگی و استقامت و پهلوانی خود را در مقابل درد و رنج ها نشان دادید و امروز نیز نشان خواهید داد.

به گزارش سروش، ایشان تصریح کردند: امیدواریم ان‌شاءالله این زلزله بهانه‌ای بشود برای اینکه مشکلات این روستا و روستاهای پیرامون و منطقه‌ی کرمانشاه، تخفیف پیدا کند.

 

 

انتهای پیام///

کد خبرنگار:۲۵۹۵۰

کد اپراتور:۳۱۴۹۰

ارسال دیدگاه