کد خبر:3038
پ
n82716884-71965297

معرفی مسئولان کمیته‌‌های اجرایی جشنواره تئاتر کودک و نوجوان

رئیس بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، مسئولان کمیته های اجرایی این دوره از جشنواره را معرفی کرد.

رئیس بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، مسئولان کمیته های اجرایی این دوره از جشنواره را معرفی کرد.

به گزارش سروش، از روابط عمومی بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، فاضل عبادی در جلسه ستاد برگزاری جشنواره، نصرت اله رمضانی را به عنوان مدیر اجرایی، مجید فروتن به عنوان مشاور فرهنگی، علی مرادی نور به عنوان مسئول کمیته مالی، پشتیبانی و تشریفات و مهدی زین‌العابدینی را به عنوان مسئول کمیته حراست این جشنواره معرفی کرد.

فاضل عبادی در این جلسه همچنین معصومه حدادی را به عنوان مسئول کمیته هماهنگی، پیگیری و دبیرخانه، حبیب شهنوازیان مسئول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات، حسین صفی مسئول کمیته روزنگار، مرتضی نوری مسئول کمیته امور هنری و امور سالن ها، حسین رستمی مسئول کمیته امر به معروف، منیژه حیدرپور مسئول بخش آرای مردمی و سیدمجتبی موسوی به عنوان مسئول امور شهرستان‌ها معرفی شدند.

قطب فرهنگی و هنری تئاتر کودک و نوجوان

 فاضل عبادی پیش ازاین در نشست های خبری‌اش بارها تاکید داشته بود که  هدف همدان تبدیل این استان به قطب فرهنگی و هنری کودک و نوجوان است.

به گزارش سروش٬ بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان به دبیری مریم کاظمی از ۵ تا ۱۰ آذرماه امسال در شهر تاریخی همدان برگزار می‌شود.

انتهای پیام///

کد خبرنگار:۲۵۹۹۰

کد اپراتور:۳۱۴۹۲

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه