اخبار برگزیده

کد خبر:2935
پ
۱۹۰۶۳۷۹_big-lnd

وحید شمسایی در آستانه از دست دادن آقای گلی جهان توسط ستاره برزیلی

جایگاه آقای‌گلی فوتسال دنیا با چهار گل دیگر از دستان وحید شمسایی فوتسالیست محبوب کشورمان به فالکائو فوق ستاره برزیلی می‌رسد.

جایگاه آقای‌گلی فوتسال دنیا با چهار گل دیگر از دستان وحید شمسایی فوتسالیست محبوب کشورمان به فالکائو فوق ستاره برزیلی می‌رسد.

به گزارش سروش، تیم ملی فوتسال برزیل روز گذشته (یکشنبه) در دیداری تدارکاتی در شهر کویابا میزبان تیم ملی کاستاریکا بود که این مسابقه با پیروزی ۵ بر یک سلسائو خاتمه یافت. فالکائو (۲ گل)، مارسل، لینو و فیتوسا برای برزیل گلزنی کردند.

تعداد گل های فالکائو

 

نکته مهم برای فوتسال کشورمان این بود که فالکائو با دو گلی که در این بازی زد، شمار گل‌های ملی خود را به ۳۸۸ گل رساند و اکنون تنها ۴ گل با رکورد وحید شمسایی، آقای گل فوتسال جهان فاصله دارد. شمسایی ۳۹۲ گل ملی در کارنامه دارد.

 وحید شمسایی بازیکن و مربی فوتسال اهل ایران است. او هم‌اکنون سرمربی تأسیسات دریایی تهران است.

 

وحید شمسایی از پیمان تهران تا لاتزیو ایتالیا

شمسایی که از سال ۱۳۷۸ با حضور در تیم پیمان تهران تجربه حضور در لیگ فوتسال را دارد، این گل‌ها را با پیراهن این تیم و تیم‌های استقلال تهران، ارم کیش قم، لاتزیو ایتالیا، تام ایران خودرو، فولاد ماهان سپاهان اصفهان، گیتی پسند، دبیری تبریز و تأسیسات دریایی در لیگ‌های ایران و ایتالیا به ثمر رسانده است.

به گزارش سروش٬ او به عنوان مربی و بازیکن در سال‌های ۱۳۹۲، ۱۳۹۳، ۱۳۹۴ تیم‌های دبیری تبریز و تأسیسات دریایی را به صورت دو بار پیاپی به عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال ایران رساند. وحید شمسایی اولین ورزشکار ایرانی است که یک کمپانی معتبر پوشاک ورزشی بین‌المللی پومااسپانسر او شده است. وی تا به حال شش دوره در سالهای ۲۰۰۰، ۲۰۰۳، ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ و ۲۰۱۵ میلادی به عنوان بهترین بازیکن سال فوتسال آسیا انتخاب شده است.

 

انتهای پیام///

کد خبرنگار:۲۵۹۵۵

کد اپراتور:۳۱۴۹۲

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه