کد خبر:2961
پ
n82736132-72001675

کشتی فرنگی امیدهای جهان و رقابت بین نمایندگان‌ ایران‌ و جهان

رقابت های کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال جهان از فردا (سه شنبه) در شهر بیدگوشچ لهستان آغاز و چهار نماینده کشورمان به مصاف حریفان خود می روند.

رقابت های کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال جهان از فردا (سه شنبه) در شهر بیدگوشچ لهستان آغاز و چهار نماینده کشورمان به مصاف حریفان خود می روند.

به گزارش سروش،براساس برنامه اعلام شده، مراسم وزن کشی وزن های ۷۱، ۷۵، ۸۵ و ۹۸ کیلوگرم این رقابت ها ساعت ۱۷:۱۵ امروز (دوشنبه) به وقت ایران برگزار می شود و فرشاد بلفکه، پیام بویری، مهدی فلاح و امیرحسین حسینی به روی باسکول می روند تا فردا (سه شنبه) به مصاف حریفان خود بروند.

رقابت وزن های ۵۹، ۶۶، ۸۰ و ۱۳۰ کیلوگرم نیز روز چهارشنبه برگزار می شود و میثم دلخانی، امین کاویانی نژاد، مهدی ابراهیمی و امین میرزازاده در بیدگوشچ به مصاف رقبای خود خواهند رفت.

 

شرح برنامه رقابت‌های کشتی فرنگی

 

دوشنبه ۲۹ آبان: ساعت ۱۷:۱۵ تا ۱۷:۴۵: وزن کشی ۷۱، ۷۵، ۸۵ و ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی

سه شنبه ۳۰ آبان: ساعت ۱۰ تا ۱۵ و ۱۸ تا ۲۰:۳۰ رقابت های مقدماتی، شانس مجدد، رده بندی و فینال وزن های ۷۱، ۷۵، ۸۵ و ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی/ساعت ۱۵:۱۵ تا ۱۵:۴۵: وزن کشی ۵۹، ۶۶، ۸۰ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی

 

چهارشنبه اول آذر: ساعت ۱۰ تا ۱۵ و ۱۸ تا ۲۰:۳۰ رقابت های مقدماتی، شانس مجدد، رده بندی و فینال ۵۹، ۶۶، ۸۰ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی

جمعه ۳ آذر: ساعت ۱۵:۱۵ تا ۱۵:۴۵: وزن کشی وزن های ۵۷، ۶۱، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد

 

شنبه ۴ آذر: ساعت ۱۰ تا ۱۵ و ۱۸ تا ۲۰:۳۰ رقابت های مقدماتی، شانس مجدد، رده بندی و فینال ۵۷، ۶۱، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد/
ساعت ۱۵:۱۵ تا ۱۵:۴۵: وزن کشی ۶۵، ۷۰، ۷۴ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد 

 

به گزارش سروش٬ آخرین روز این رقابت‌ها یکشنبه ۵ آذر: ساعت ۱۰ تا ۱۵ و ۱۸ تا ۲۰:۳۰ رقابت های مقدماتی، شانس مجدد، رده بندی و فینال ۶۵، ۷۰، ۷۴ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد برگزار می‌شود.

انتهای پیام///

کد خبرنگار:۲۵۹۵۵

کد اپراتور:۳۱۴۹۲

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه