کد خبر:3275
پ
رئیس جمهور

کنگره سراسری خانه کشاورز با سخنرانی رئیس جمهور آغاز شد

سخنرانی رییس‌جمهور در کنگره سراسری خانه کشاورز آغاز شد.

سخنرانی رییس‌جمهور در کنگره سراسری خانه کشاورز آغاز شد.

به گزارش سروش، رییس جمهوری با تبریک پایان فعالیت گروهک های ترویستی در منطقه به رهبر معظم انقلاب، نیروهای مسلح و مردم عراق، سوریه و لبنان گفت: اساس و بنیان این گروهک کنده شد و این کار بزرگ و عظیمی بود.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز سه شنبه در پنجمین کنگره سراسری خانه کارگر از رزمندگان اسلام، دیپلمات های کشور، دولت و ملت، رهبر معظم انقلاب ، نیروهای مسلح، ملت ایران، عراق و سوریه و لبنان به خاطر پایان گروهی که جز شر و نکبت و ویرانی و آدم کشی و توهش چیزی را به همراه نداشتند تشکر کرد.

 

فروش آثار موزه ها و دختران مردم در بازارها

 

وی ادامه داد: گروهک تروریستی که توسط قدرت های بزرگ و برخی کشورهای مرتجع منطقه ارتزاق و مسلح و پول به آنان داده شد، موزه های عراق و سوریه تاراج کردند و توسط همان دولت ها در بازار فروختند. ای کاش به همین اکتفا می شد و آثار موزه ها را می فروختند، دختران مردم را نیز در بازار فروختند و روی جنایتکاران تاریخ را سفید کردند، انسان ها را زنده زنده در قفس سوزاندند.

رییس جمهوری در کنگره سراسری خانه کشاورز یادآور شد: بهترین جوانان این منطقه را با خنجر سر بریدند و به هیچ کس رحم نکردند. هیچ وقت فکر نمی کردیم در قرن بیست و یکم جنایتکارانی اینچنین وحشی و مورد حمایت قدرت های بزرگ، غربی ها و آمریکایی ها و به خصوص رژیم غاصب صهیونیستی قرار بگیرند و این همه جنایت کنند ؛ و چه فکرها که ارباب آن ها در سر نداشتند.

 

بنیان این گروه‌ها کنده شد

 

روحانی در کنگره سراسری خانه کشاورز گفت: اربابان آن ها فکر می کردند این ها برای سالیان دراز در این منطقه می مانند و اختلاف، آدم کشی و غارت را ادامه می دهند . الحمدالله با عنایات پرودگار و با مجاهدت ملت های منطقه امروز می توانیم بگوییم این شر یا از سر مردم برداشته شده یا خیلی کم شده است البته آثار این گروهک هنوز ادامه خواهد داشت اما اساس و بنیان این ها کنده شد و این کار بزرگ و عظیمی بود.

وی ادامه داد: این پیروزی را به رهبر معظم انقلاب، نیروهای مسلح، ارتش و سپاه جمهوری اسلامی ایران، نیروی قدس، سردار سلیمانی و به همه نیروهای نیروهایی که تلاش کردند تبریک می گوییم، همچنین به دیپلمات ها تبریک می گوییم که در اجلاس آستانه تلاش کردند برای اینکه منطقه را به صلح، ثبات و امنیت برگردانند.

به گزارش سروش، رییس قوه مجریه در پایان گفت: در همین زمینه فردا اجلاس مهمی در کشور روسیه با حضور روسای جمهور سه کشور ایران، روسیه و ترکیه برگزار می شود تا برای مساله سوریه و آینده و امنیت این کشور و منطقه گفت و گو کنند و این یک خبر خوشی برای مردم ایران و منطقه است. البته کار اصلی را مردم و ارتش سوریه، عراق و لبنان انجام دادند اما کشورهایی از جمله جمهوری اسلامی ایران در این زمینه کمک کردند چرا که وظیفه همه ما مقابله با این جنایت بزرگی بود.

 

 

 

 

 

انتهای پیام///

کد خبرنگار:۲۵۹۵۰

کد اپراتور:۳۱۴۶۲

منبع
سروش
ارسال دیدگاه