کد خبر:3265
پ
۴۹۵۸۲۴۹_۷۴۱

نا‌عدالتی در بوکس ٬درصورت انتخاب یکی‌از اهالی‌اش به‌عنوان رئیس فدراسیون

ملی‌پوش بوکس‌ ایران از ناعدالتی در این‌رشته ابراز نگرانی کرد و گفت اگر مجددا یکی از اهالی بوکس بخواهد رئیس فدراسیون شود باز هم شاهد باند بازی خواهیم‌ بود.

ملی‌پوش بوکس‌ ایران از ناعدالتی در این‌رشته ابراز نگرانی کرد و گفت اگر مجددا یکی از اهالی بوکس بخواهد رئیس فدراسیون شود باز هم شاهد باند بازی خواهیم‌ بود.

به گزارش سروش، احسان روزبهانی٬در خصوص شرایط خود در آلمان و اینکه گفته می‌شود با یک باشگاه آلمانی قرارداد بسته است، اظهار داشت: با باشگاه خاصی در آلمان قرارداد نبستم اما تمریناتم را در باشگاه “بنلی” که یکی از بهترین باشگاه‌های آلمان است پیگیری می‌کنم. مربی این باشگاه نیز سرمربی سابق آلمان است و احدی به خوبی  در خصوص او شناخت دارد.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود در صورت حضور او در مسابقات حرفه‌ای احتمال محرومیت او وجود دارد، عنوان کرد: در قانون جدید بوکس که به زودی تصویب خواهد شد کسانی که در مسابقات حرفه‌ای شرکت می‌کنند ممنوعیتی برای حضور در مسابقات آماتور و بازی در این مسابقات نخواهند داشت  و این موضوع نشان می‌دهد حضور در مسابقات حرفه‌ای هیچ ربطی به محرومیت ندارد.او گفت: بهترین گزینه‌ای که برای هدایت تیم ملی امکان انتخاب آن وجود داشت، احدی است. بار فنی احدی و کریمی را در ایران کسی ندارد و انتخاب احدی بهترین انتخاب داوری بود. احدی لیاقت سرمربیگری تیم ملی را دارد و من نیز در خصوص شرایط خودم با او در تماس هستم و احدی از شرایط تمرینی من به خوبی اطلاع دارد.

 

بوکس به یک‌ مدیر لایق احتیاج دارد

 

روزبهانی در خصوص حواشی اخیر بوکس ایران تصریح کرد: بوکس که همیشه حواشی زیادی داشته است اما من اعتقاد دارم تنها یک مدیر خوب می‌تواند این رشته‌را نجات بدهد. اگر مجددا یکی از اهالی بوکس بخواهد رئیس فدراسیون شود باز هم شاهد باند بازی‌ و اتفاقات سابق این رشته خواهیم بود. به نظر من بوکس تنها به یک مدیر ورزشی خوب که به خودش فکر کند و تنها هدفش ارتقا این رشته باشد نیاز دارد. 

وی با تمجید از افشین داوری، عنوان کرد: داوری کارنامه درخشانی در دو و میدانی داشته است و مدال المپیک احسان حدادی در زمان داوری اتفاق افتاد. رسیدگی داوری به ورزشکاران و اطلاعاتش در خصوص ورزش بسیار خوب است و گزینه خوبی برای ریاست فدراسیون بوکس است. امیدوارم هر چه خیر است در نهایت برای این رشته پیش بیاید چرا که بچه‌ها واقعا برای حضور در بازی‌های آسیایی از لحاظ تمرینی، اردویی و حضور در مسابقات تدارکاتی عقب هستند.

مافیا در بوکس

به گزارش سروش٬ ملی‌پوش وزن ۹۱ کیلوگرم تیم ملی بوکس در خصوص اهدافش برای کسب مدال در بازی‌های آسیایی جاکارتا خاطرنشان کرد: در خصوص کسب مدال در این‌رشته  نمی‌شود صحبت کرد چرا که نقش مافیا در این رشته بیشتر از عملکرد بوکسورها در رینگ است. نه تنها من بلکه تمام بچه‌ها تلاش خود را برای کسب مدال انجام خواهیم دید اما باید ببینیم تقدیر چگونه خواهد بود.

 

انتهای پیام///

کد خبرنگار:۲۵۹۵۵

کد اپراتور:۳۱۴۹۲

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه