اخبار برگزیده

کد خبر:3425
پ
تحقق اقتصاد مقاومتی
وزیر اطلاعات

تحقق اقتصاد مقاومتی در گرو امنیت اقتصادی و سلامت اقتصادی است

وزیر اطلاعات کشور در پنجمین نشست شورای اداری استان هرمزگان، امنیت اقتصادی و سلامت اقتصادی را از ارکان تحقق‎یافتن اقتصاد مقاومتی برشمرد.

وزیر اطلاعات کشور در پنجمین نشست شورای اداری استان هرمزگان، امنیت اقتصادی و سلامت اقتصادی را از ارکان تحقق اقتصاد مقاومتی برشمرد.

 

به گزارش سروش، حجت‌الاسلام‌ سید محمود علوی در پنجمین نشست شورای اداری استان هرمزگان و آئین تکریم و معارفه مدیران کل سابق و جدید اداره کل اطلاعات هرمزگان با بیان اینکه برقراری امنیت مسئولیت حاکمیت است، در خصوص تحقق اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: همه ما وظیفه داریم در دستگاه‌های امنیتی و انتظامی امنیت پایدار و باثبات را در بخش‌های مختلف حفظ کنیم.

تحقق اقتصاد مقاومتی

وی ادامه داد: در مشی حکومتی موظف به اعمال روش دین و آئین و سیره ائمه اطهار(ع) و آیات قرآن کریم هستیم و در این صورت است که می‌توان از مشکلات مردم گره‌گشایی کرد.

 

وزیر اطلاعات با بیان اینکه اختلاف بین مردم و بین مسئولان موجب زمین‌گیر شدن و از بین رفتن صلابت می‌شود، تصریح کرد: از اینکه انسان‌ها و مجموعه‌هایی که باید خدمتگزار باشند، انرژی و توان خود را صرف اختلاف می‌کنند، دلگیر می‌شویم.

 

حجت‌الاسلام علوی تأکید کرد: باید به مسئولیت به‌عنوان امانت نگریست و آن را در جهت اجرای عدالت و گره‌گشایی از مشکلات مردم به‌کار بست.

 

وی اختلاف را مایه هلاکت دانست و بیان داشت: در شرایطی که آمریکا، رژیم صهیونیستی و دشمنان منطقه‌ای به دنبال تخریب جمهوری اسلامی ایران هستند باید وحدت داشت چون ملتی که در امورش دست وحدت به هم دهند، شکست‌ناپذیر خواهد شد.

 

وزیر اطلاعات خاطرنشان کرد: شکر نعمت مسئولیت در حکومت اسلامی، خدمتگزاری به مردم است و همه مردم باید مورد ارائه خدمات مسئولان نظام اسلامی قرار گیرند تا حتی افرادی که دل در گروی نظام ندارند نیز از عدالت و برکات این نظام بهره‌مند شوند.

 

علوی اضافه کرد: مسئولان باید دل‌های خود را سرشار از مهر و محبت به مردم کنند و توجه به طبقات پایین جامعه را در رأس برنامه‌ها و فعالیت‌هایشان قرار دهند.

 

وی یادآور شد: ازآنجا که مردم صاحب حکومت و انقلاب هستند باید بدون منت و با نهایت دلسوزی به آن‌ها خدمت کنیم.

 

وزیر اطلاعات امنیت اقتصادی و سلامت اقتصادی را از ارکان تحقق اقتصاد مقاومتی برشمرد و افزود: برای تحقق یافتن آرمان اقتصاد مقاومتی نیازمند امنیت اقتصادی و سلامت اقتصادی هستیم.

 

به گزارش سروش، در پایان این نشست از خدمات آقای سلیمی مدیرکل سابق اطلاعات هرمزگان با اهدای لوح تجلیل و آقای ساعد به‌عنوان مدیرکل جدید اطلاعات هرمزگان معرفی شد.

 

 

انتهای پیام///

کد خبرنگار:۲۵۹۶۰

کد اپراتور:۳۱۴۹۰

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه