کد خبر:3369
پ
واعظی و سلیمانی

تشکر واعظی از سردار سلیمانی و همه رزمندگان اسلام

رییس دفتر رییس جمهوری: این مجاهدت ها، در میدان عمل ثابت کرد که ملت و دولت ایران بزرگ ترین حامی صلح و ثبات و یاری گر صادق ملت های منطقه در برابر تروریسم و تکفیر است.

تشکر واعظی از سردار سلیمانی و همه رزمندگان اسلام

رییس دفتر رییس جمهوری در صفحه اینستاگرام خود با تشکر از مجاهدت‌های سردار قاسم سلیمانی فرمانده بزرگ و همه رزمندگان اسلام برای پایان فتنه داعش در عراق و سوریه تاکید کرد: این مجاهدت ها، در میدان عمل ثابت کرد که ملت و دولت ایران بزرگ ترین حامی صلح و ثبات و یاری گر صادق ملت های منطقه در برابر تروریسم و تکفیر است.

 

موجی از شادمانی در آغازین روزهای ماه ربیع الاول

 

به گزارش سروش، محمود واعظی با انتشار عکس خود با سردارسلیمانی در صفحه اینستاگرام شخصی نوشت: خبر خوب پایان فتنه داعش در عراق و سوریه که امروز توسط سردار سرافراز اسلام، سردار سلیمانی اعلام شد موجی از شادمانی را در جامعه اسلامی در آغازین روزهای ماه ربیع الاول ایجاد کرد.

 

تشکر واعظی از سردار سلیمانی

وی در این یادداشت تاکید کرد که از مجاهدت‌های این فرمانده بزرگ و همه رزمندگان اسلام تشکر کرده و یاد همه شهدا و بویژه شهدای بزرگوار مدافع حرم را گرامی می دارم.

به گزارش سروش، رییس دفتر رییس جمهوری در پایان نوشته است: این مجاهدت ها، در میدان عمل ثابت کرد که ملت و دولت ایران بزرگ ترین حامی صلح و ثبات و یاری گر صادق ملت های منطقه در برابر تروریسم و تکفیر است.

انتهای پیام///

کد خبرنگار:۲۵۹۵۰

کد اپراتور:۳۱۴۶۲

منبع
سروش
ارسال دیدگاه