کد خبر:3224
پ
۶۹۴۲۱۵۶_۳۳۳

بیرانوند و تمام شدن دوران فوتبالی‌اش از نظر دروازه بان سابق پرسپولیس

سنگربان سابق پرسپولیس معتقداست بیرانوند بارفتن‌از پرسپولیس دوران بازی‌ گری‌اش تمام وبه طور کل از فوتبال محو می شود.

.سنگربان سابق پرسپولیس معتقداست بیرانوند بارفتن‌از پرسپولیس دوران بازی‌ گری‌اش تمام وبه طور کلی از فوتبال محو می شود

 

به گزارش سروش، بهروز سلطانی فر٬ درباره تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل پدیده، اظهار داشت: مدافعان پرسپولیس خیلی خوب کار کردند، اما هافبک‌ها خیلی ضعیف بودند. مسلمان خیلی از روزهای اوجش دور است. هافبک‌ها اگر تقویت می‌شدند، می‌توانستیم گل بزنیم، اما فرصت‌ها را از دست دادیم. فکر می‌کنم بازی خیلی خوبی نبود. پرسپولیس را یک تیم خسته دیدم. جای خالی طارمی کاملاً مشخص است، او یک وزنه برای تیم به حساب می‌آید.

 

محوشدن بیرانوند با رفتن از پرسپولیس

سنگربان سابق پرسپولیس با اشاره به حرکت بیرانوند خطاب به هواداران پرسپولیس و «هیس» نشان دادن  او به هواداران این تیم، خاطرنشان کرد: نمی‌دانم این جوان چرا به حاشیه می‌رود. آرزوی هر فوتبالیستی است که در پرسپولیس، استقلال یا تیم ملی بازی کند. این آقا تیم ملی را هم از پرسپولیس دارد، اما یک روز با هواداران به مشکل می‌خورد، یک روز با باشگاه. آقای عزیز! کارَت را بکن، چرا برای خودت حاشیه درست می‌کنی؟ تو می‌خواهی بروی؟! کجا می‌خواهی بهتر از پرسپولیس؟! آقای بیرانوند! بروی، هم محبوبیتت و هم تیم ملی را از دست می‌دهی. البته کاش با همین‌ها تمام شود، او از پرسپولیس برود، همین امسال محو می‌شود.

بازارگرمی بیرانوند

 

وی ادامه داد: علیرضا بازارگرمی می‌کند. برانکو و باشگاه هم نشان داده که به این چیزها توجه نمی‌کنند. بیرانوند برود، دروازه‌بانان دیگر هستند که می‌آیند و جایش را پر می‌کنند. پرسپولیس مدافعان عالی هم دارد. بیرانوند برود، دیگر خداحافظ! تمام می‌شود! نمی‌دانم این کارها از کجا آب می‌خورد.

به گزارش سروش٬ سلطانی در پایان در پاسخ به این سوال که «آیا با وضعیت به وجود آمده، ماندن شماره یک به صلاح پرسپولیس و خودش است؟»، گفت: او یا هرکس دیگری که برود، هیچ خللی در پرسپولیس ایجاد نمی‌شود و آب از آب تکان نمی‌خورد.

انتهای پیام///

کد خبرنگار:۲۵۹۵۵

کد اپراتور:۳۱۴۹۲

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه