کد خبر:5511
پ
۲۴۳۸۹۶۴

تبدیل تهدیدات جنگ نرم در فضای مجازی به یک فرصت برای خودمان

رئیس سازمان بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد گفت: تبدیل تهدیدات فضای مجازی به فرصت، در راستای مقابله با جنگ نرم دشمنان و خنثی سازی توطئه ها ضروری است.

رئیس سازمان بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد گفت: تبدیل تهدیدات فضای مجازی به فرصت، در راستای مقابله با جنگ نرم دشمنان و خنثی سازی توطئه ها ضروری است.

به گزارش سروش، سید صداقت رضایی ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ابزارهای مختلف ارتباطی، شاهد تولید محتوای نامناسب و هدفمند توسط رسانه های بیگانه در جهت انتقال و تاثیر گذاری بر فرهنگ و اخلاقیات در کشور هستیم.

رضایی تصریح کرد: در این میان، نقش رسانه های فعال در کشور برای مقابله جنگ نرم و هجمه های دشمن از طریق فضای مجازی بسیار محسوس است.

 

 

 

 

با استفاده از فضای مجازی باید ابزارهای ارتباطی موجود را برای مقابله با جنگ نرم به کار گرفت.

 

 

 

رضایی با بیان اینکه فضای مجازی علاوه بر تهدید، فرصت نیز محسوب می شود، خاطرنشان کرد: باید ابزارهای ارتباطی موجود را برای مقابله با جنگ نرم دشمن به کار گرفت و توسعه فرهنگ اسلامی و ایرانی، تاکید بر باورها و ارزش های انقلابی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تولید محتواهای مناسب برای تغذیه جامعه هدف با استفاده از ظرفیت رسانه ها مورد تاکید است.

 

 

به گزارش سروش٬ رئیس بسیج رسانه استان درپایان  با اشاره به اینکه بکارگیری ظرفیت های خبری و اطلاعاتی، نقش موثری در شکل دهی به افکار عمومی و نگرش ها دارد، گفت: هوشیاری و شناسایی تکنیک های جنگ نرم و معرفی حقیقت آن توسط رسانه های داخلی، بستر سازی برای آگاهی بخشیدن به مخاطبان اصلی جنگ نرم، تلاش برای تحکیم وحدت و یکپارچگی جامعه، فرصت سازی از موقعیت های به وجود آمده در حوزه جنگ نرم بر علیه خود طراحان جنگ نرم و به زبان ساده تر تبدیل تهدیدات به فرصت در فضای مجازی ضروری است.

 

 

 

 

انتهای پیام///

 

 

 

منبع
مهر
ارسال دیدگاه