اخبار برگزیده

کد خبر:4070
پ
hamed-hadadi-fiba-action-during-olympic-basketball_6c69f080-7d25-11e7-ba32-a280bea68af6

تصمیم آسمان‌خراش بسکتبال آسیا برای خداحافظی از تیم‌ ملی

کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران که لقب آسمان خراش آسیا را به او اختصاص داده اند٬ قصد دارد سال آینده از تیم ملی خداحافظی کند.

کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران که لقب آسمان خراش آسیا را به او اختصاص داده اند٬ قصد دارد سال آینده از تیم ملی خداحافظی کند.

به گزارش سروش،از فردا کار تیم ملی بسکتبال در رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ با رویارویی با عراق آغاز می شود. حامد حدادی که چند روزی بود در تهران با سایر ملی پوشان تمرین کرد، به دلیل خستگی سفر از چین به تهران بازی اول را از دست داد. البته یکی از برترین بازیکنان تاریخ آسیا که در کاپ آسیا ۲۰۱۷ هم عنوان MVP را کسب کرد، آخرین گام هایش را در تیم ملی برمی دارد و قصد کرده فقط تا بازی های آسیایی ۲۰۱۸ در تیم ملی باشد. 

به خاطر بودن من، استعدادهای جوان بسکتبال را نادیده گرفتند

حدادی افزود٬ همه جوان هایی که به تیم ملی اضافه شدند،‌ خوب هستند و باید به آنها بازی داده شود. خودم از ۱۷ سالگی در تیم ملی بازی کردم و اشتباهات زیادی داشتم تا به اینجا رسیدم. هنوز هم اشتباه می کنم؛ اما درصدش کمتر شده است. باید به این جوان ها اعتماد شود. در این چند سال اخیر قد بلند خوب زیاد داشتیم؛ همه می گفتند که حامد حدادی را داریم و به آنها توجهی نکردیم. اگر روی آنها کار می شد، خیلی بیشتر در پست من بازیکن خوب داشتیم. آینده بسکتبال ایران برای همین جوان هاست. 

انتهای پیام///

کد خبرنگار:۲۵۹۵۵

کد اپراتور:۳۱۴۹۲

منبع
ورزش سه
ارسال دیدگاه