اخبار برگزیده

کد خبر:4218
پ
بانوان کشتی گیر

فدراسیون کشتی در نخستین دوره رقابت های کشتی کلاسیک بانوان از داوران خارجی استفاده کرده است

فدراسیون کشتی از هفت داور بین المللی خارجی (زن) از جمله «ادیت دوزا» از ایتالیا و داورانی از قاره های اروپا و آمریکا دعوت کرده است.     به گزارش سروش، نخستین دوره رقابت های کشتی کلاسیک بانوان قهرمانی کشور در حالی آذر ماه امسال برگزار خواهد شد که فدراسیون کشتی از هفت داور خارجی (زن) برای […]

فدراسیون کشتی از هفت داور بین المللی خارجی (زن) از جمله «ادیت دوزا» از ایتالیا و داورانی از قاره های اروپا و آمریکا دعوت کرده است.

 

 

به گزارش سروش، نخستین دوره رقابت های کشتی کلاسیک بانوان قهرمانی کشور در حالی آذر ماه امسال برگزار خواهد شد که فدراسیون کشتی از هفت داور خارجی (زن) برای قضاوت در این پیکارها دعوت کرده است.

 فدراسیون کشتی، با توجه به برگزاری نخستین دوره رقابت های کشتی کلاسیک بانوان قهرمانی کشور، فدراسیون کشتی از هفت داور بین المللی خارجی (زن) از جمله «ادیت دوزا» از ایتالیا و داورانی از قاره های اروپا و آمریکا دعوت کرده است.

 

نخستین دوره رقابت های کشتی کلاسیک بانوان روزهای ۲۳ و ۲۴ آذر در سالن خانه کشتی شماره ۲ مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

 

شهریور ماه امسال و با پیگیری فدراسیون، موضوع کشتی های سنتی و در دستور کار کمیته اجرایی اتحادیه جهانی قرار گرفت و ضوابط و مقررات آن در دستور کار نشست هیات رئیسه اتحادیه جهانی کشتی در پاریس قرار گرفت.

 

به گزارش سروش، در این جلسه پس از ارائه گزارش توسط نماینده فدراسیون کشتی ایران در کمیسیون کشتی و زنان، بحث های اولیه از سوی برخی از اعضاء هیات رئیسه مطرح شد و در نهایت با حمایت رئیس کمیسیون کشتی های سنتی و رئیسان کنفدراسیون های قاره های آفریقا، آسیا، اقیانوسیه و اروپا، کشتی کلاسیک بانوان به عنوان یکی از شیوه های کشتی تحت پوشش اتحادیه جهانی به تصویب هیات رئیسه رسید.

 

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه