اخبار برگزیده

کد خبر:4356
پ
حسین اشتری

مأموران ناجا تا برقرار شدن امنیت در مناطق زلزله زده می مانند

مأموران ناجا از دقایق اولیه وقوع زلزله در استان کرمانشاه ، حضور داشتند و در زمان حاضر نیز هیچ مشکل ناامنی در مناطق زلزله‌زده وجود ندارد.

مأموران ناجا از دقایق اولیه وقوع زلزله در استان کرمانشاه ، حضور داشتند و در زمان حاضر نیز هیچ مشکل ناامنی در مناطق زلزله‌زده وجود ندارد.

به گزارش سروش،  فرمانده نیروی انتظامی از استقرار مأموران ناجا گفت: هم‌اکنون مأموران ناجا در مناطق زلزله‌زده حضور دارند و تا پایان مأموریت که عادی شدن مناطق است، برای استقرار نظم و امنیت در روستاها و شهرستان‌های زلزله‌زده خواهند ماند.

سردار حسین اشتری در حاشیه پنجمین همایش سراسری رؤسای عقیدتی سیاسی فرماندهی استان‌ها، یگان‌های بلافصل، مراکز آموزش و مرزبانی استان‌ها افرود: همکاران ما از دقایق اولیه وقوع زلزله در استان کرمانشاه ، حضور داشتند و در زمان حاضر نیز هیچ مشکل ناامنی در مناطق زلزله‌زده وجود ندارد.

وی افزود: ماموران ناجا در چادرها هم حضور دارند و حتی در کنار ساختمان‌های تخریب شده کلانتری ها مشغول به خدمت هستند و به مراجعات مردمی پاسخ می‌دهند.

اشتری در خصوص پاسگاه‌ها و کلانتری‌های مرتبط با ناجا که در زلزله اخیر آسیب دیده اند، نیز اظهار کرد: ‌تعدادی از پاسگاه‌ها، کلانتری‌ها و مراکز انتظامی به واسطه زلزله اخیر دچار آسیب شده‌است ،بخشی از این پاسگاه ها و کلانتری ها به میزان صد درصد و بخشی هم۴۰ تا ۵۰ درصد آسیب دیده اند.

وی اظهار کرد: بیش از ۷۰ درصد اماکن ناجا به واسطه زلزله در روستاها و شهرستان‌های استان کرمانشاه آسیب دیده است که امیدواریم به‌زودی بازسازی شود.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور در پاسخ به این پرسش در خصوص نامه سردار سلیمانی به مقام معظم رهبری و پیروزی بر داعش خاطر نشان کرد: بنده هم این پیروزی را به فرمانده معظم کل قوا، ملت شریف ایران، عراق، سوریه و همه آزادی‌خواهان تبریک عرض می‌کنم.

به گزارش سروش، سردار اشتری در پایان گفت: جا دارد از رشادت،‌فداکاری و مجاهدت سردار سرلشکر قاسم سلیمانی تشکر کنم؛ چراکه واقعاً حضور میدانی ایشان باعث دلگرمی و پیشرفت رزمندگان شده بود؛ برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.

انتهای پیام///

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه