کد خبر:4238
پ
تامین+اجتماعی

مشاهده سوابق پرداخت حق بیمه به تفکیک زمان امکان پذیر می شود

مشاهده سوابق پرداخت حق بیمه به وسیله نشانی www.tamin.ir قابل مشاهده ست.

مشاهده سوابق پرداخت حق بیمه به وسیله نشانی www.tamin.ir قابل مشاهده ست.

 

 

به گزارش سروش، بیمه شدگان متقاضی که می خواهند  سوابق پرداخت حق بیمه به تفکیک زمان مطلع شوند ، می توانند به بخش مشاهده سوابق بیمه شدگان در پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.tamin.ir مراجعه کنند.

 

 

 

بیمه شدگان متقاضی استفاده از  خدمت سازمان تامین اجتماعی(اطلاع از مشاهده سوابق پرداخت حق بیمه)  که تاکنون از این سرویس سازمان استفاده نکرده اند می توانند به بخش مشاهده سوابق بیمه شدگان در پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.tamin.ir مراجعه و با استفاده از راهنمای موجود، در سامانه مذکور ثبت نام کرده و پس از ایجاد و فعال شدن حساب کاربری، از وضعیت بیمه پردازی و سوابق پرداخت حق بیمه خود مطلع شوند.

 

 

همواره یکی از دغدغه های بیمه شدگان آگاهی از مجموع سنوات سوابق پرداخت حق بیمه خود بوده است که اخیرا این امکان نیز به سامانه اینترنتی مشاهده سوابق افزوده شده و از این طریق بیمه شدگان می توانند پس از رویت ریز سوابق خود از مجموع سوابق به تفکیک سال ، ماه و روز نیز بهره مند شوند.

 

 

بیمه شدگان باید آگاه باشند که ممکن است برخی از سوابق پرداخت حق بیمه مربوط به سنوات گذشته( سوابق قدیمی ) در سامانه اینترنتی مشاهده سوابق نمایش داده نشود که می توانند با مراجعه به شعبه ذیربط یا آخرین شعبه محل بیمه پردازی ، نسبت به دریافت، تکمیل و ارائه فرم مربوطه به انضمام مدارک و مستندات لازم و طرح اعتراض، اقدام کنند.

 

 

به گزارش سروش، لازم به ذکر است که: مراتب اعتراض بیمه شدگان وفق ضوابط مورد رسیدگی قرار گرفته و در صورت حصول نتیجه ، سوابق مورد نظر از طریق سامانه اینترنتی مشاهده سوابق قابل رویت خواهد بود.

انتهای پیام///

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه