کد خبر:4317
پ
کسرخدمت

کسری خدمت فرزندان جانبازان، آزادگان و ایثارگران کلید خورد

کسری خدمت برای واجدین شرایطی که بالاترین امتیاز را دارند به ترتیب با کارکنان وظیفه در حال خدمت و مشمولان غیر غایب دارای برگ آماده به خدمت درهر سال است.

کسری خدمت برای واجدین شرایطی که بالاترین امتیاز را دارند به ترتیب با کارکنان وظیفه در حال خدمت و مشمولان غیر غایب دارای برگ آماده به خدمت درهر سال است.

 

 

 

به گزارش سروش،  جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت:جانبازان و آزادگان ،ایثارگران دارای سابقه حضور در مناطق عملیاتی و جبهه می توانند با مراجعه به سایت www.vazifeh.police.ir اطلاعات دقیق کسری خدمت را کسب کنند.

 

 

 

سردار ابراهیم کریمی جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در تشریح مقررات جدید کسری خدمت فرزندان ایثارگران اظهار داشت: دراجرای بند (د) ماده ۸۸ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه و برابر ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح ، تا پایان برنامه ششم هر ساله تعداد حداکثر ۲۰ هزار نفراز فرزندان ایثارگران که دارای بیشترین درصد جانبازی،آزادگی و رزمندگی هستند و یا تجمیع امتیاز جانبازی ، رزمندگی و آزادگی آنان به بالاترین امتیاز برسد از تسهیلات کسر خدمت بهره مند می شوند .

 

 

وی افزود: در راستای اجرای مقررات جدید کسری خدمت ایثارگران و برنامه ریزی مناسب برای تعیین افراد واجد شرایط دارای اولویت برای هر سال ، تمام جانبازان،آزادگان و رزمندگان باید براساس زمان بندی ذیل با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس + ۱۰ ) نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند. 

 

 

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا بیان کرد:جانبازان و آزادگان از تاریخ یازدهم تا بیست آذر ماه – ایثارگران دارای سابقه حضور در مناطق عملیاتی و جبهه از بیست آذر ماه تا دهم دی ماه می توانند در خواستشان را ثبت کنند.

 

 

سردار کریمی خاطرنشان کرد: اولویت بهره مندی از کسری خدمت برای واجدین شرایطی که بالاترین امتیاز را دارند به ترتیب با کارکنان وظیفه در حال خدمت،مشمولان غیر غایب دارای برگ آماده به خدمت درهر سال است و در صورت تکمیل نشدن ظرفیت (بیست هزار نفر)، اولویت با مشمولان دارای معافیت تحصیلی خواهد بود بدیهی است که غایبان در اولویت بهره مندی از این تسهیلات قرار ندارند.

 

 

به گزارش سروش، وی در پایان با تاکید براین مطلب که ثبت نام در این مرحله براساس خود اظهاری بوده و نیازی به ارسال مدارک نیست،افزود: مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات دقیق و صحیح به پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir و یا سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ مراجعه کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه