کد خبر:4613
پ
نقدی

بسیج روی نوار پیروزی حرکت کرده و دشمنان را عقب می‌راند

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه: منتظر کوچک‌ترین خطا از طرف دشمن هستیم که کار را تمام کنیم به طوری که برای دستیابی به امنیت در منطقه باید اسرائیل و پایگاه‌های آمریکایی نابود شوند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش بزرگ روز بسیج در استان همدان، اعلام کرد: منتظر کوچک‌ترین خطا از طرف دشمن هستیم که کار را تمام کنیم به طوری که برای دستیابی به امنیت در منطقه باید اسرائیل و پایگاه‌های آمریکایی نابود شوند.

به گزارش سروش، سردار محمدرضا نقدی ضمن تبریک روز بسیج و پیروزی جبهه حق بر گروه تروریستی داعش، با اشاره اینکه مردم و بسیجیان در مقامت ۸ ساله در برابر کشورهای صاحب قدرت پیروز و سربلند بیرون آمدند، بیان کرد: ۵ آذر یوم‌الله است و بسیج قدرت خدا را متجلی ساخت و آن را به همه جوامع بشری نشان داد.

نقدی درباره تفکر بسیجی ادامه داد: بسیج قدرت را از آن خدا می‌داند و به اینکه هر کس خدا را یاری کند، خدا نیز او را یاری می‌کند و هیچ دشمنی بر آنها نمی‌تواند غلبه کند، ایمان دارند.

دشمن از قدرت شهادت‌طلبی ملت ایران می‌ترسد

وی با اشاره به اینکه بسیج مرگ را پایان زندگی نمی‌داند و مخالف زیر بار زور رفتن است، افزود: دشمن از سلاح‌های ما نمی‌ترسد چرا که سلاح‌های بیشتری دارد، دشمن از قدرت شهادت‌طلبی ملت ایران می‌ترسد.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه با بیان اینکه مستکبران سایه مرگ را بالای سر خود می‌بینند، اذعان کرد: مستکبران خود را مدعی حقوق بشر می‌دانند در حالی که از گروه‌های تروریستی حمایت و جنایت‌های هولناکی را خلق می‌کنند.

وی با بیان اینکه رفتار امروز آمریکا مانند رفتار شاه در اواخر حکومت خود است، گفت: کسانی‌که از سایه جنگ بر روی ایران حرف می‌زنند، عوامل دشمن هستند که می‌خواهند دشمن ضعیف را قوی جلوه دهند و اگر از سایه‌ای صحبت به میان می‌آید، سایه مرگی است که بر روی آمریکا و عربستان افتاده است.

نقدی با اشاره به اینکه دشمن چشم به تفرقه بین ملت ایران دوخته است و با راه‌های مختلف سعی در از بین بردن وحدت دارد، خاطرنشان کرد: تا وقتی بسیج وجود دارد، ابرقدرتان شیطانی هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند و شانسی در برابر ملت همیشه هوشیار ایران ندارند.

اکنون بسیج روی نوار پیروزی حرکت می‌کند

وی تصریح کرد: حزب‌الله لبنان با رمز و تفکر بسیجی توانست در مقابل اسرائیل پیروز شود و اگر در سوریه جنگ به راه نمی‌افتاد، بسیج در آنجا شکل نمی‌گرفت، اکنون بسیج روی نوار پیروزی حرکت کرده و دشمنان را عقب می‌راند.

معاون فرهنگی سپاه در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری به نتیجه نرسیدن برجام را پیش‌بینی کرده بودند، گفت: برای حل مشکلات اقتصادی باید دست به زانوی خود گرفته و بلند شویم، جوانانی که می‌توانند داعش را شکست دهند به طور قطع جامعه را نیز سربلند خواهند کرد.

کلید طلایی حل مشکلات استفاده از مردم است نه ارتباط با قدرت‌های جهانی

وی با بیان اینکه غلط است برای پیشرفت به سمت غرب برویم، بلکه باید روی پای خود بایستیم، تأکید کرد: کلید طلایی حل مشکلات استفاده از مردم است نه ارتباط با قدرت‌های جهانی و به جای دلخوش کردن به قدرت‌های جهانی باید به مردم دلخوش باشیم و به آنها تکیه کنیم چرا که این مردم همیشه در صحنه هستند.

به گزارش سروش، نقدی در پایان از بسیجیان به ویژه دانشجویان و اساتید خواست آماده جهاد در همه عرصه‌ها باشند تا بتوانیم جمهوری اسلامی را علاوه بر جهاد در زمینه‌های دیگر نیز الگویی مناسب برای سایر کشورها سازیم.

انتهای پیام///

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه