کد خبر:4561
پ
پزشکیان

تفکر بسیجی می تواند کشور را از همه بحران ها نجات دهد

نایب رییس مجلس: با تفکر بسیجی و بسیجی عمل کردن می توانیم کشور را از همه بحران ها نجات دهیم و اصلاح مملکت جز با تفکر و رفتار بسیجی امکان پذیر نیست.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی که ریاست ساعاتی از جلسه علنی روز یکشنبه مجلس را بر عهده داشت، گفت: با تفکر بسیجی و بسیجی عمل کردن می توانیم کشور را از همه بحران ها نجات دهیم و اصلاح مملکت جز با تفکر و رفتار بسیجی امکان پذیر نیست.

امکان اصلاح مملکت جز با تفکر بسیجی وجود ندارد

به گزارش سروش، مسعود پزشکیان پیش از پایان جلسه در سخنانی با تبریک هفته بسیج و تشکر از بسیجیان کشور افزود: اعتقاد دارم امکان اصلاح مملکت جز با تفکر و رفتار بسیجی امکان پذیر نیست.

وی ادامه داد: روحیه بسیج بود که توانست انقلاب را تا اینجا ادامه دهد و اگر بتوانیم در عمل با همان باور و اعتقاد بسیجی بمانیم و برای ساخت مملکت بسیجی عمل کنیم، خواهیم توانست مملکت را از همه بحران هایی که با آن مواجه هستیم، نجات دهیم.

به گزارش سروش، نایب رییس مجلس شورای اسلامی همچنین اقدام تروریستی در مسجد الروضه در مصر را تسلیت گفت و اظهارکرد: این رفتار را محکوم می کنیم، در فاجعه ای به اسم دین و مذهب انسان های بی گناه را به گلوله بستند و باور داشته باشند که به بهشت می روند، این موضوع را در هیچ ذهنیتی نمی توان تصور کرد اما متاسفانه یک عده ای این اقدام را به اسم دین انجام می دهند.

 

انتهای پیام///

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه