کد خبر:4581
پ
photo_2017-10-17_09-07-47-1

پرسپولیس هدف اول من است ولی باید به فکر آینده نیز باشم

برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات پرسپولیس در نشست خبری راجع به تمدید قرارداد با این تیم و پیشنهادات خارجی‌اش برای فصل بعد سخن گفت.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات پرسپولیس در نشست خبری راجع به تمدید قرارداد با این تیم و پیشنهادات خارجی‌اش برای فصل بعد سخن گفت.

به گزارش سروش، برانکو در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس در مورد پیشنهادی که برای هدایت تیم ملی ازبکستان دریافت داشته است، گفت: خودتان می‌دانید و چیز پنهانی نیست. پیشنهاداتی می‌آید و تماس‌هایی می‌گیرند. به همه گفته‌ام با پرسپولیس قرارداد دارم، اما طبیعی است که خود من هم باید به فکر آینده‌ام باشم و باید ببینم چه پیش می‌آید.

وی در ادامه افزود: من حرفه‌ای هستم. اینجا با جان و دل آمده‌ام و ۱۰۰ بار گفته‌ام احساس خوبی دارم که در ایران کار می‌کنم. بازیکنانی داریم که کار کردن با آنها لذتبخش است. عملاً سومین فصل است که قهرمانیم. اگر یادتان باشد، فصل اول حضورم به خاطر یک تفاضل گل قهرمانی را از دست دادیم. اگر قانون امسال و پارسال هم در آن سال اعمال می‌شد، باز هم قهرمان بودیم.

این مربی کروات در ادامه یادآور شد: پارسال قاطعانه قهرمان شدیم و امسال هم در صدر جدول هستیم. خودتان شاهد هستید که چقدر اینجا کار می‌کنیم. بازیکنان ساعت ۱۲ شب گذشته به تهران برگشتند و کسی هم ناراحت نیست که چرا صبح امروز برای تیم تمرین گذاشتیم. ما در لیگ قهرمانان آسیا هم خوب بازی کردیم. اینها عواملی هستند که رضایت‌مندی و افتخار را به ما هدیه می‌دهد.

 

 

باید در مورد تمدید قراردادم با مسئولان باشگاه صحبت کنیم

 

 

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: باید در مورد تمدید قراردادم با مسئولان باشگاه صحبت کنیم و اینکه اهداف و نظرات آنها چیست تا بدانیم صحبت‌ها در چه مسیری قرار می‌گیرد.

 

 

پرسپولیس هنوز وسط راه است

 

 

به گزارش سروش٬ برانکو در واکنش به این مسئله که با توجه به نتایجی که پرسپولیس گرفته و جایگاهی که در جدول دارد می‌تواند گفت این تیم بازهم قهرمان لیگ خواهد شد، تصریح کرد: اصلاً حاضر نیستیم شُل باشیم، هنوز نصف راه را هم نیامده‌ایم و لیگ برای ما یک ماراتن است. طبیعی است که ما موقعیت خوبی در جدول داریم، اما یک مقدار تعلل باعث می‌شود همه چیز خراب شود. هیچ‌کس ذره‌ای فکر نمی‌کند لیگ تمام شده و ما قهرمان شده‌ایم، بلکه همه باید با اراده بیشتر و ریسک بیشتر بازی کنیم و راه را برای قهرمانی ادامه بدهیم.

انتهای پیام///

منبع
ایلنا
ارسال دیدگاه