اخبار برگزیده

کد خبر:4796
پ
۱۱۰۹۸۶

پخش سریال تایتانیک از تلویزیون

سریال خارجی «تایتانیک ٬ خون و فولاد» ـ ساخته کی ران دانلی ـ از هشتم آذر ماه به روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

سریال خارجی «تایتانیک ٬ خون و فولاد» ـ ساخته کی ران دانلی ـ از هشتم آذر ماه به روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

.به گزارش سروش،به نقل از روابط عمومی شبکه چهارسیما، واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما که هر روز ساعت ۱۸:۱۰ یه سریال خارجی را روانه آنتن پخش می‌کند، بعد از پخش آخرین قسمت از سریال خارجی «دوران کهن» که هفتم آذر ماه به نمایش درمی‌آید، سریال ۱۲ قسمتی « تایتانیک خون و فولاد» را به روی آنتن می‌برد.

 

تایتانیک محصول چهار کشور

 

 

سریال «تایتانیک، خون و فولاد» محصول مشترک کشورهای فرانسه، ایتالیا، کانادا و ایرلند است که کی ران دانلی آن را در سال ۲۰۱۲ در ژانر درام و تاریخی کارگردانی کرده است.

این سریال ۱۲ قسمتی، از کارخانه ساخت کشتی تایتانیک، کارگردان و مهندسان آن آغاز و تعارض و کشمکش‌های طبقه کارگران و اغنیاء تصویر می‌شود. در طول ساخت کشتی، تنش میان کارگران و اغنیاء افزایش می‌یابد. تا جایی که ولف در پی کاهش هزینه‌ها، با استفاده از مواد ارزان‌تر است اما کارگران در تلاشند با تشکیل اتحادیه‌ها حق نظر دادن پیدا کنند. در اوج این کشمکش‌ها، مارک به صوفیا (یک مهاجر ایتالیایی) علاقه‌مند می‌شود و … .

کوین زگرز، درک جاکوبی، آلساندرا ماسترو ناردی در این مجموعه خارجی نقش آفرینی کرده‌اند.

 

به گزارش سروش٬ زیگرز از بازیگران اصلی فیلم در ووداستاک اونتاریو (کانادا) متولد شد. او حرفه بازیگری را در سن شش سالگی با حضور در آگهی‌های تجاری آغاز کرد.

اولین نقش آفرینی او در سن هفت سالگی و ایفای نقشی کوچک در فیلم کمدی زندگی با مایکی (۱۹۹۳) بود. پس آن در بسیاری از نقش‌های دوم شامل بازیگر مهمان در سریال تلویزیونی پرونده‌های X در نقش پسری یاغی ظاهر شد. او نقش اصلی در فیلم (Air Bud (۱۹۹۷ که در باره یک سگ ورزشکار بود را برعهده داشت که در سالهای بعد در سه قسمت دیگر این فیلم بازی کرد. بین سال‌های ۱۹۹۷ و ۲۰۰۴ زجرز در بسیاری از فیلم‌های کم‌بودجه کانادایی و فیلم‌های ژانر وحشت شامل Nico the Unicorn (۱۹۹۸), Komodo (۱۹۹۹), and Wrong Turn (۲۰۰۳). بازی کرد.

 

انتهای پیام///

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه