اخبار برگزیده

کد خبر:4975
پ
filshah

یک انیمیشن متفاوت و جذاب راهی جشنواره ملی فجر می‌شود

حامد جعفری تهیه کننده انیمیشن متفاوت «فیلشاه» در گفتگو با رسانه‌ها از  حضور این انیمیشن در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر خبر داده‌ است.

حامد جعفری تهیه کننده انیمیشن متفاوت «فیلشاه» در گفتگو با رسانه‌ها از  حضور این انیمیشن در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر خبر داده‌ است.

 

به گزارش سروش،حامد جعفری رییس هیات مدیره گروه «هنر پویا» و تهیه‌کننده انیمیشن سینمایی «فیلشاه» به کارگردانی هادی محمدیان درباره آخرین وضعیت تولید این انیمیشن گفت: بخشی از مراحل رندرینگ انیمیشن سینمایی «فیلشاه» در اوکراین و بخش دیگر آن هم در داخل کشور و در مرکز رندرینگ سازمان سراج انجام شده است و به زودی نسخه نهایی این اثر آماده نمایش می شود.

جعفری درباره حضور این اثر در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر بیان کرد: با توجه به پروداکشن خاص این اثر و تفاوت های قابل توجه نسبت به اثر پیشین گروه «هنر پویا» با عنوان «شاهزاده روم»، جمع بندی تیم بر این بود تا با تعویق زمان اکران «فیلشاه» اولین نمایش این فیلم را در جشنواره سی و ششم فیلم فجر تجربه کنیم لذا فرم حضور در جشنواره پر شده است.

 

 

فیلشاه گامی روبه‌جلو در ساخت انیمیشن

 

 

تهیه کننده «فیلشاه» در پایان با ابراز امیدواری از توجه بیشتر جشنواره فیلم فجر به آثار انیمیشن بیان کرد: ما گمان می کنیم «فیلشاه» در حیطه انیمیشن‌ها گامی رو به جلو است و این وعده را به مخاطبان خود می‌دهیم که با اثری متفاوت که پیشرفت های مهمی در حیطه فنی و محتوایی داشته است رو به رو می شوند.

داستان «فیلشاه» در جنگلی در آفریقا رقم می‌خورد. رییس گله فیل‌ها صاحب فرزندی می ‌شود که همه انتظار دارند جانشین رییس گله باشد، اما برخلاف تصور همه شخصیت شادفیل بسیار دست و پا چلفتی است و هیکل گنده‌اش همیشه سبب تخریب و خرابکاری می ‌شود.

 

به گزارش سروش٬ «فیلشاه» به کارگردانی هادی محمدیان و تهیه کنندگی حامد جعفری به عنوان محصول جدید گروه «هنرپویا» با سرمایه گذاری این گروه به عنوان یک کمپانی خصوصی، بنیاد سینمایی فارابی و موسسه تصویرشهر تولید شده است.

 

 

 

انتهای پیام///

 

 

 

 

 

 

منبع
مهر
ارسال دیدگاه