کد خبر:5217
پ
واعظی
رئیس دفتر رییس جمهور در حاشیه جلسه هیات دولت

فضای آرام مقدمه حرکت در مسیر تولید و اشتغال پایدار

رئیس دفتر رییس جمهور در حاشیه جلسه هیات دولت، وجود فضای آرام و همدلی را لازمه‌ی آبادانی کشور و حرکت در مسیر تولید و اشتغال پایدار دانست.

رئیس دفتر رییس جمهور در حاشیه جلسه هیات دولت، وجود فضای آرام و همدلی را لازمه‌ی آبادانی کشور و حرکت در مسیر تولید و اشتغال پایدار دانست.

وجود فضای آرام و روحیه همدلی لازمه آبادانی کشور 

به گزارش سروش، رئیس دفتر رییس جمهور در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران گفت: وجود فضای آرام و روحیه همدلی لازمه آبادانی کشور و حرکت در مسیر تولید و ایجاد اشتغال پایدار است و امروز باید همه دست به دست هم داده و با همکاری و مودت کشور را بسازیم .

دکتر محمود واعظی هشتم آذرماه در حاشیه جلسه هیات دولت در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه امروز فضای کشور در مقایسه با گذشته بسیار آرامش بخش است، اظهارداشت: در چنین فضایی است که می‌توان به خوبی برنامه‌ریزی و مشکلات مردم را حل و فصل و برای اشتغال، تولید و معیشت مردم برنامه‌ریزی کرد.

رییس دفتر رییس جمهور گفت: حرکت در مسیر ساختن کشور و رفع مشکلات نیازمند حمایت و همکاری همه قوا، نیروهای مسلح و دستگاه‌های مختلف است و امروز بیش از همیشه نیاز داریم تا زبان مفاهمه با احزاب و اندیشه‌های مختلف در کشور وجود داشته باشد .

 

دکتر واعظی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران تصریح کرد: مطالبی که متاسفانه درباره اختلاف بنده و دکتر جهانگیری مطرح می‌شود هیچ پایه و اساسی ندارد.

هیچ اختلافی با دکتر جهانگیری نداریم

ما نه تنها هیچ اختلافی با هم نداشته و نداریم ، بلکه از بهترین رابطه و همکاری برخوردار هستیم .

رییس دفتر رییس جمهور خاطرنشان کرد: عده‌ای با اهداف خاص بدنبال ترویج اختلاف و انتشار اخبار دروغ و بی پایه و اساس هستند در صورتی که در فضای آرام است که می‌توان کشور را اداره کرده، معیشت مردم را تامین و اشتغال و تولید را تقویت کرد.

دکتر واعظی گفت: در دوران انتخابات طبیعی است که فضای رقابت در کشور حاکم باشد اما پس از پایان انتخابات بایستی روحیه همکاری شکل بگیرد و با این روحیه در مسیر ساختن کشور و رفع مشکلات و معضلات گام برداریم.

لذا از رسانه‌ها خواهش می‌کنم وارد مسایل حاشیه‌ای مخصوصا در مواردی که هیچ گونه پایه و اساسی ندارد، نشوند.

رابطه‌ی دولت با جناح‌ها و گروهای مختلف

رییس دفتر رییس جمهور در پاسخ به سوالی درباره‌ی رابطه‌ی دولت با جناح‌ها و گروهای مختلف تصریح کرد: درب دفتر رییس جمهور به روی همه تفکرات، احزاب، گروه‌ها و اندیشه‌ها و فراکسیون‌های مختلف باز است و امروز بهترین رابطه با گروه‌های مختلف را داریم و مطالبی که خلاف این موضوع گفته می‌شود، نابجا است.

وی افزود: دولت دکتر روحانی حزبی نیست و فراجناحی است و به همه مردم ایران تعلق دارد.

متاسفانه عده‌ای از حالا به دنبال طرح مباحثی درباره انتخابات سال‌های آینده هستند، در حالی که اصلا چنین مسایلی موضوعیت ندارد و امروز همه بدنبال تحقق وعده‌های آقای رییس جمهور به مردم عزیز ایران هستیم .

به گزارش سروش، رییس دفتر رییس جمهور در پایان با بیان اینکه دولت همواره از انتقاد استقبال کرده و آن را مفید و سازنده می‌داند، اظهارداشت: بر این باوریم که اگر انتقاد نباشد ارتباط دولت با مردم قطع خواهد بود لذا آن را مفید می‌دانیم و استقبال می‌کنیم. البته معتقدم باید بین انتقاد و تخریب تفاوت قایل بود و از همه به ویژه رسانه‌ها می‌خواهم که از تخریب پرهیز کنند.

 

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه