کد خبر:5356
پ
۳۰c973d51a6832d03fd363741b287148

قدردانی فدراسیون فوتبال ایتالیا از ایران بابت برگزاری بازی دوستانه بانوان

پس از برگزاری دو دیدار دوستانه فوتسال بانوان ایران و ایتالیا، فدراسیون فوتبال ایتالیا با ارسال پیامی از دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران تشکر کرد.

فدراسیون فوتبال ایتالیا به بهانه برگزاری دو دیدار دوستانه فوتسال بانوان ایران و ایتالیا،با ارسال پیامی از دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران تشکر کرد.

 

به گزارش سروش، میشل یوا، دبیرکل فدراسیون فوتبال ایتالیا با ارسال پیامی به محمدرضا ساکت،مراتب تشکر خود را به خاطر میزبانی و انجام دو بازی دوستانه اعلام کرد.

 

 

 

متن پیام تشکر میشل یوا از فدراسیون فوتبال ایران به شرح زیر است :

 

 

 

با توجه به حضور تیم ملی فوتسال بانوان ایتالیا در ایران، بدین‌وسیله از طرف تیم ایتالیا و هیات همراه، مراتب تشکر و قدردانی خود را از تجربه به یادماندنی و فرصتی که برای ارتباط فرهنگی دو کشور فراهم شد، اعلام می‌دارد.

 

تیم ملی فوتسال بانوان ایتالیا تحث تاثیر استقبال و مهمان نوازی شما در تهران و کار حرفه‌ای فدراسیون ایران قرار گرفت. همچنین مراتب تبریک ما را به دلیل پیروزی تیم ملی فوتسال بانوان ایران در دو دیدار تدارکاتی پذیرا باشید.

 

به گزارش سروش٬ تیم ملی فوتسال بانوان اینالیا دوم و سوم آذر ماه دو دیدار دوستانه با تیم فوتسال بانوان ایران برگزار کرد و بیش از ۸۰۰ تماشاگر زن در سالن حضور داشتند.

 

 

 

 

انتهای پیام///

 

 

 

 

 

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه