کد خبر:5201
پ
امیری

لایحه بودجه ۹۷ در تاریخ ۱۹ آذرماه توسط رئیس جمهور تقدیم مجلس می شود

معاون امور مجلس رئیس جمهور: براساس توافقات انجام شده با مجلس رئیس‌جمهوری یکشنبه ۱۹ آذرماه لایحه بودجه ۹۷ را تقدیم مجلس می کند.

معاون امور مجلس ریاست جمهوری اعلام کرد: براساس توافقات انجام شده با مجلس رئیس‌جمهوری یکشنبه ۱۹ آذرماه لایحه بودجه ۹۷ را تقدیم مجلس می کند.

تقدیم لایحه بودجه ۹۷ به مجلس در تاریخ ۱۹ آذر 

به گزارش سروش، حسینعلی امیری معاون امور مجلس رئیس‌جمهوری در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ۱۹ آذر لایحه بودجه ۹۷ توسط رئیس‌جمهوری به مجلس ارائه می شود، اظهار کرد: مهلت قانونی دولت برای تقدیم لایحه بودجه ۱۵ آذر است اما  با توجه به اینکه این تاریخ تعطیل رسمی است، ما سه تاریخ ۱۶ آذر، ۱۸ و ۱۹ آذر را به مجلس پیشنهاد دادیم و مجلس نیز روز یکشنبه ۱۹ آذر را برای تقدیم لایحه بودجه انتخاب کرد.

وی با تاکید بر اینکه امسال نیز مانند سنوات قبل لایحه بودجه در موعد قانونی تقدیم مجلس می شود، خاطرنشان کرد: مسئولیت جزئیات لایحه بودجه بر عهده سازمان برنامه و بودجه است و رویکرد جهت‌گیریهای آن متعاقبا توسط آقای نوبخت ارائه خواهد شد.

معاون امور مجلس رئیس‌جمهوری درباره درخواست رئیس مجلس از دولت برای رفع نواقص اجرای قانون اصل ۴۴ گفت: امروز به دلیل برگزاری جلسه هیئت دولت در جلسه مجلس حضور نداشتم اما از آنجایی که معاونت امور مجلس، نقطه نظرات مجلس را به دولت اعلام می‌کند، مشروح مذاکرات مربوطه را به مقامات دولتی می فرستیم و حتما موضوع موردنظر آقای لاریجانی به نظر ریاست جمهوری خواهد رسید.

 برگزاری جلسات مستقیم وزرا با مردم

امیری در ادامه درباره برگزاری جلسات مستقیم وزرا با مردم خاطرنشان کرد: برگزاری جلسات مستقیم وزرا با مردم موضوع جدیدی نیست و مدتی است که آقای جهانگیری اعلام کرده‌اند که اعضای دولت اوقاتی را به عنوان ملاقات عمومی داشته باشند، من نیز این جلسات را دارم.

به گزارش سروش، وی در پایان گفت: وزرا و اعضای دولت در قالب سفرهای استانی مشکلات و درخواست‌های مردم را می شنوند و به آنها توجه می کنند. در تهران نیز این اقدام انجام می شود و در مجموع آثار خوبی به همراه دارد.

انتهای پیام///

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه