کد خبر:5340
پ
انصارالله یمن
رهبر انصارالله یمن

مفتی‌های سعودی کشتار صهیونیست‌ها را حرام و کشتار مسلمان یمن را واجب می‌دانند!

 رهبر انصارالله یمن در سخنرانی پنجم خود به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص)، به فتوای مفتی عربستان مبنی بر حرام‎کردن کشتار صهیونیست‎ها و وجوب کشتار مسلمانان یمن اعتراض کرد.

 رهبر انصارالله یمن در سخنرانی پنجم خود به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص)، به فتوای مفتی عربستان مبنی بر حرام‎کردن کشتار صهیونیست‌ها و وجوب کشتار مسلمانان یمن اعتراض کرد.

به گزارش سروش، به نقل از سایت شبکه المسیره، عبدالملک بدرالدین حوثی، رهبر انصارالله یمن اجازه دادن نظام سعودی به هتک حرمت مسجد النبی توسط صهیونیست‌ها در حالی که بسیاری از مسلمانان از ورود به مسجد الاقصی منع می‌شوند را محکوم کرد.

 

 

رهبر انصارالله یمن تقویت جبهه داخلی یمن و توقف انواع تنش‌ها به ویژه جنجال رسانه‌ای را خواستار شد و گفت: این درگیری‌ها و جنجال‌ها در داخل، دشمنان و ظالمان به‎ویژه صهیونیست‌ها را خشنود می‌کنند.

وی از ملت یمن خواست حضور پرشور و ویژه در سالروز میلاد پیامبر اکرم (ص) داشته باشند که عصر امروز (پنجشنبه) در میدان السبعین در مرکز صنعا برگزار می‌شود.

 

رهبر انصارالله تاکید کرد: از طریق این حضور در مراسم میلاد پیامبر به تمام منافقان در راس آنها نظام سعودی و کافران در راس آنها آمریکا خواهیم گفت ما ملتی هستیم که اگر کل دنیا با آنها بجنگند و میلیون‌ها شهید بدهند هرگز از دوستی‌شان نسبت به پیامبر اکرم (ص) پا پس نمی‌کشند.

کسانی که تصور می‌کنند ملت ما را به بردگی می‌کشند بدانند که این یک رویا و خیال است.

 

عبدالملک حوثی تاکید کرد: حضرت محمد (ص) و خاندانش الگوی ما هستند و در مقابل تمام مشکلات از ایمان، پایداری و اراده آنها الهام می‌گیریم و آزادی برای ما اصل اعتقاد ماست و فقط سیاست ما نیست و اگر از آن دست بکشیم اسلام و ایمان خود را متضرر کرده‌ایم.

 

وی خاطرنشان کرد: ملت با ایمان ما نوادگان انصار هستند و به همه جهان خواهیم گفت، ما روی این محور و اساس حرکت می‌کنیم و کسانی که فکر می‌کنند ما را برده خود خواهند کرد، بدانند این رویایی بیش نیست.

حوثی ادامه داد: در این مناسبت از قدرت ایمان و ثبات خود در مقابله با دشمن استفاده می‌کنیم و در مسیر انصار الله و رسول او گام برمی‌داریم.

به گزارش سروش، پرچم ما پرچم اسلام است و ما پرچم یاری به اسلام، ایمان و عزت را برمی‌داریم.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه