اخبار برگزیده

کد خبر:5697
پ
۱ddbb5106dbf3068cf5c2d92beac3bbc

خرید ۱۲ میلیارد ریالی کتاب از ناشران

خرید تعداد ۵۲ هزار و ۶۰۰ نسخه کتاب به مبلغ ۱۲ میلیارد و ۳۷۳ میلیون ریال از ناشران در جلسه ۵۸۳ هیات انتخاب و خرید کتاب به تصویب رسید.

خرید تعداد ۵۲ هزار و ۶۰۰ نسخه کتاب به مبلغ ۱۲ میلیارد و ۳۷۳ میلیون ریال از ناشران در جلسه ۵۸۳ هیات انتخاب و خرید کتاب به تصویب رسید.

 

به گزارش سروش،در جلسه ۵۸۳ هیات انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خرید ۳۵۰ عنوان کتاب در ۵۲ هزار و ۶۰۰ نسخه به مبلغ کل ۱۲ میلیارد و ۳۷۳ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال برای خرید مورد تصویب قرار گرفت.

 

 عناوین کتاب‌های مصوب برای خرید در سایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در تارنمای هیأت انتخاب و خرید کتاب به  نشانی http://mof.farhang.gov.ir/fa/home/book     بارگذاری شده است.

 

 

 

 مراحل تحویل کتاب و سایر مدارک ناشران به شرح زیر است:

 

 

 

 الف) ناشران محترم بعد از اطلاع از تصویب عناوین ارسالی‌شان همراه با کتاب‌های مصوب به میزان اعلام شده، به انبار کتاب واقع در: جاده مخصوص کرج، کیلومتر ١٠، روبروی شهاب خودرو، خیابان نخ زرین، خیابان شهید جلال، روبروی صنایع آموزشی (هنرستان پیام شهید)، تلفن: ۵١-۴۴۵۴۵١۴٩ ، مراجعه کنند و پس از تحویل کتاب‌ها و دریافت رسید انبار، طی مراجعه به امور مالی معاونت امور فرهنگی وزارتخانه (اتاق ٣٢۵)، مدارک زیر را به مسئول ذی‌ربط تحویل دهند:

 ١- رسید انبار ٢ برگی (نسخه ذی حسابی و امور مالی)

 ٢- کپی پروانه نشر معتبر (از زمان تحوبل مدارک به معاونت، حداقل تا یک ماه اعتبار داشته باشد)

 ٣-فاکتور فروش (اصل و تصویر):

 

 

 

 

الف) باید در سربرگ انتشارات و به صورت رسمی باشد (داشتن آرم، نشانی و شماره تلفن انتشارات در سربرگ الزامی است)

 

 

 

 

ب) فاکتورها دارای شماره و تاریخ باشند و تاریخ فاکتور و تاریخ رسید انبار برابر باشند.

ج) در قسمت خریدار ، فقط نام معاونت امور فرهنگی ذکر شود

د) مهر و امضاء فقط با خودکار یا قلم جوهر آبی مورد قبول است.

 ۴-اعلام شماره حساب: فقط شماره شبا بانک ملی به نام صاحب پروانه نشر یا انتشارات در سربرگ انتشارات دارای مهر و امضاء

 ب) ناشرانی که بخشی از مصوبات‌شان جزو انتخاب‌های کانون فرهنگی مساجد است، قبل از مراجعه به انبار عمومی، برای تحویل عناوین مربوطه، به انبار این نهاد واقع در جاده مخصوص کرج، تهرانسر، بلوار گلها، مجتمع سازمان نهضت سواد آموزی، انبار مرکزی ستاد اقامه نماز (آقای بی‌پروا)، تلفن: ۴۴۵١٩٢٣٢ و ١۴٧۴۴٠١-٠٩١٢ مراجعه کنند.

 ج) ناشران محترم هنگام دریافت رسید انبار، حتماً به تطبیق اطلاعات مندرج در آن با مشخصات کتاب بپردازند تا درصورت مغایرت‌های احتمالی، مراتب مورد رسیدگی قرار گیرد، در غیر این صورت اعمال تغییرات در مراحل بعدی میسر نخواهد بود.

 د)به گزارش سروش٬  مهلت مراجعه به انبار و تحویل کتاب و مدارک تا ٣ ماه بعد از اعلام در سایت است. از این رو باتوجه به اقتضائات اداری – مالی  معاونت، مراجعات بعد از مهلت مقرر مورد رسیدگی قرار نمی‌گیرد.

 

 

 

 

ه) جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن‌های زیر تماس حاصل شود:

 ١- دفتر تحویل کتاب و برگزاری جلسات                ٣٨۵١٣٠۴٩   

٢- دفتر تنظیم حواله خرید کتاب                           ٣٨۵١٢٨۵٠

٣-دفتر امور مالی                                              ٣٨۵١٢٩٩۴

 

 

 

 

انتهای پیام///

 

منبع
ایلنا
ارسال دیدگاه